World of Gothic - Forum
Discuţii zilnice #4 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: The Orc Cemetery (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=31)
+---- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=85)
+---- Thread: Discuţii zilnice #4 (/showthread.php?tid=1617)



RE: Discutii Zilnice 4 - Legend - 11-02-2011

Eu am fost la luminatie.Si mi-am rupt mana stanga la fotbal Sad.


RE: Discutii Zilnice 4 - Altair xD - 11-02-2011

(11-01-2011, 07:57 PM)Zamolxis1 Wrote: Negative (-1): Pentru posturile idioate,"Cele 100 de intrebari"!

POSTURILE ACELEA "IDIOATE" SUNT NISTE POSTURI CHIAR AMUZANTE...MIE MI-A FACUT PLACERE SA RASPUND LA ACELE INTREBARI...

EI HAIDE-TI DE CE ATI FOST ASA CU WARHELL...ADICA E CHIAR UN TIP DE TREABA...CAM RASIST...DAR DETREABASmile

What?Sunt o idiotenie acestea posturi si ca sa intelegi si tu,nu am dat din invidie.Pe ce ar trebui sa fiu invidios?Pe reputatia lui sau ce?


RE: Discutii Zilnice 4 - Zamolxis1 - 11-02-2011

warhell...sa dea dumnezeu sa scapi de boala...si pana sa apuci moartea distreaza-te cum poti cu cinbe vrei,iubeste viata la maxim...de exemplu deviza mea e:Mananca ca nu stii niciodata cat mai ai de traitWink(culmea ca mananc mult dar nu sunt grasHaha )
warhell sper sa te reintorci pe forum si sa petreci cu noi clipe fericite...si sper sa scapi de aceasta ura pe parcursWink


RE: Discutii Zilnice 4 - Warhell - 11-02-2011

Se pare ca nu ma ascultati.
Inca iei stergerea tuturor posturilor ca o gluma Marian?
Reputatia nici atat, spun un lucru, faceti altu..
Si warnu? Parca te-am "injurat". Trebuia sa-l lasi acolo.
Ce intrebare, ce boala? va las pe voi sa raspundeti la asta, e destul de clar.:|
Boala e la inceput, a fost depistata la timp si din fericire poate fi tratata.

@Old nick, poate ca-s penibil, tu crezi ca imi pierdeam 2 luni din viata daca stiam de dinainte ca o sa sufar de asa ceva?:|.

Multumesc tuturor pentru incurajari. Am sa lupt pana in ultima clipa.


RE: Discutii Zilnice 4 - Szekemri - 11-02-2011

(11-02-2011, 06:35 PM)Warhell Wrote: Se pare ca nu ma ascultati.
Inca iei stergerea tuturor posturilor ca o gluma Marian?
Reputatia nici atat, spun un lucru, faceti altu..
Si warnu? Parca te-am "injurat". Trebuia sa-l lasi acolo.
Ce intrebare, ce boala? va las pe voi sa raspundeti la asta, e destul de clar.:|
Boala e la inceput, a fost depistata la timp si din fericire poate fi tratata.

@Old nick, poate ca-s penibil, tu crezi ca imi pierdeam 2 luni din viata daca stiam de dinainte ca o sa sufar de asa ceva?:|.

Multumesc tuturor pentru incurajari. Am sa lupt pana in ultima clipa.

Warhell sau Robert, postarile tale nu pot fi sterse. Nu exista nici un motiv pentru asta. Imi pare bine ca te vei trata. Mai ai multe de trait in viata asta. Bune, rele...toate te vor face mai puternic.



RE: Discutii Zilnice 4 - Altair xD - 11-02-2011

Ce boala? :|


RE: Discutii Zilnice 4 - old nick - 11-02-2011

Spuneam candva ca fiecare clipa ar trebui traita ca si cand ar fi ultima.
Mie imi vine sa mor in fiacare clipa, pentru ca sufar de cea mai cumplita boala din univers, ma doare sufletul. Pentru copilul meu care ar trebui sa fie aici pe forum, in locul meu. Eu traiesc in fiecare clipa gandindu-ma la ce ar spune el, la ce ar face el, daca nu ar fi bolnav. Si cad in fiecare zi, si ma ridic si plec mai departe, pentru el si pentru mine, pentru ca nu am dreptul sa renunt.
Afla, nazistule, ca nici tu nu ai dreptul sa renunti. Fa bine si ridica-te in picioare, drumul nu se opreste cand vrei tu. Sau cand vreau eu. Am zis!




RE: Discutii Zilnice 4 - Raducu' - 11-02-2011

Reputatia lui old nick si a lui Warhell a fost stearsa, rangurile si ele au fost scoase.

Warhell, posturile tale au intrat in posesia wog.ro si nu vor fi sterse.



RE: Discutii Zilnice 4 - old nick - 11-02-2011

(11-02-2011, 09:37 PM)Raducu Wrote: Reputatia lui old nick si a lui Warhell a fost stearsa, rangurile si ele au fost scoase.

Cred ca asa este corect. Si sper ca acest exemplu sa fie de bun augur pentru toata lumea.


RE: Discutii Zilnice 4 - Hegan - 11-02-2011

Deci nu am inteles nimic,continuatiHaha.E ceva harmalaie prin forum.