World of Gothic - Forum
Spamul zilnic. - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Spamul zilnic. (/showthread.php?tid=5160)



RE: Discuţii Zilnice 11 - Edd - 04-27-2014

(04-27-2014, 06:17 PM)Kristi Wrote: La multi ani, Dorel!

Multumesc tuturor.


RE: Discuţii Zilnice 11 - soul of darkness - 04-27-2014

(04-27-2014, 06:31 PM)Cor Angar Wrote: Am dat cartonaș galben pentru mai multe adunate. Subiectul se încheie aici. Discuțiile zilnice continuă.
Pai da cum sa nu ?Imi dai 50% warn pentru piraterie si 20% pentru spam cand defapt ala de 50% era pentru spam si piraterie, sa continuie discutiile zilnice inutile.


RE: Discuţii Zilnice 11 - Szekemri - 04-27-2014

(04-27-2014, 06:39 PM)soul of darknes Wrote: Pai da cum sa nu ?Imi dai 50% warn pentru piraterie si 20% pentru spam cand defapt ala de 50% era pentru spam si piraterie, sa continuie discutiile zilnice inutile.

Poți să reclami decizia mea oricând. E dreptul tău ca user. Nu e vina mea că faci atât spam.


RE: Discuţii Zilnice 11 - soul of darkness - 04-27-2014

(04-27-2014, 07:17 PM)Cor Angar Wrote:
(04-27-2014, 06:39 PM)soul of darknes Wrote: Pai da cum sa nu ?Imi dai 50% warn pentru piraterie si 20% pentru spam cand defapt ala de 50% era pentru spam si piraterie, sa continuie discutiile zilnice inutile.

Poți să reclami decizia mea oricând. E dreptul tău ca user. Nu e vina mea că faci atât spam.
Eu nu am zis de spam, am spus de cel 50% warn pentru piraterie, chiar asa de grav a fost ce am postat eu de am luat 50% warn ? Nici nu am pus un link, nici nu am zis de unde poti lua un joci ilegal sau alte dastea.


RE: Discuţii Zilnice 11 - Kristi - 04-27-2014

(04-27-2014, 07:21 PM)soul of darknes Wrote: Eu nu am zis de spam, am spus de cel 50% warn pentru piraterie, chiar asa de grav a fost ce am postat eu de am luat 50% warn ? Nici nu am pus un link, nici nu am zis de unde poti lua un joci ilegal sau alte dastea.

Citeste regulamentul si mai gandeste-te daca ai voie sau nu sa comentezi decizile echipei de conducere. Ai vorbit si despre piraterie si ai si facut destul spam in diferite topicuri (inclusiv asta). Daca ai fi nevinovat as mai intelege, dar sa fi si vinovat si cu gura mare e cam mult. Mai continua pe subiectul asta si iti fac si eu cadou un warn. Smile


RE: Discuţii Zilnice 11 - soul of darkness - 04-27-2014

(04-27-2014, 07:33 PM)Kristi Wrote: Citeste regulamentul si mai gandeste-te daca ai voie sau nu sa comentezi decizile echipei de conducere. Ai vorbit si despre piraterie si ai si facut destul spam in diferite topicuri (inclusiv asta). Daca ai fi nevinovat as mai intelege, dar sa fi si vinovat si cu gura mare e cam mult. Mai continua pe subiectul asta si iti fac si eu cadou un warn. Smile
Stiu ca deciziile unui Administrator nu se comenteaza dar daca am primit 50% warn pentru piraterie ce fac ? Ce a fost asa grav de am luat 50% ?
Daca puneam un link de descarcare unui joc fara plata luam permenant inseamna.
Iti multumesc acum pentru warn-ul ce urmeaza sa mi-l dai ca poate dupa nu mai pot sa o fac.


RE: Discuţii Zilnice 11 - Kristi - 04-27-2014

(04-27-2014, 07:39 PM)soul of darknes Wrote: Stiu ca deciziile unui Administrator nu se comenteaza dar daca am primit 50% warn pentru piraterie ce fac ?

Te linistesti si eviti sa mai incalci regulamentul, sperand ca in viitor sa ti se scoata warn-ul. Asta ar trebui sa faci.


RE: Discuţii Zilnice 11 - soul of darkness - 04-27-2014

(04-27-2014, 07:47 PM)Kristi Wrote: Te linistesti si eviti sa mai incalci regulamentul, sperand ca in viitor sa ti se scoata warn-ul. Asta ar trebui sa faci.
Pai si post-ul lui Hegan in care am fost jignit de ce nu a fost sters/cenzurat ?


RE: Discuţii Zilnice 11 - Hegan - 04-27-2014

La multi ani!

Memp, de ce il jicnesti pe Napoleon daca ai treaba cu mine, poate se supara nu crezi?HahaSi morti au sentimente, credeam ca vrei sa ma injuri pe mine nu pe el. Si mai exact e ti-ar pasa daca eu m-am certat cu Soul, asta e intre mine si el, nu te-am jicnit pe tineHaha.


RE: Discuţii Zilnice 11 - soul of darkness - 04-27-2014

(04-27-2014, 08:14 PM)Hegan Wrote: Si mai exact e ti-ar pasa daca eu m-am certat cu Soul, asta e intre mine si el, nu te-am jicnit pe tineHaha.
Exact, Meph nu te-a jignit pe tine, asta e cearta lui cu Napoleon, sa nu ne bagam.