World of Gothic - Forum
Formatia In Extremo! - Gothic - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Discutii Gothice (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Thread: Formatia In Extremo! - Gothic (/showthread.php?tid=116)

Pages: 1 2 3


Formatia In Extremo! - Gothic - Raducu' - 05-04-2008

Ce parere aveti despre In Extremo. Va plac? Va place melodia?


RE: In Extremo ! - hardy - 05-04-2008

Nici nu am auzit de melodia asta, sau joc sau ce o fi... poti da un link?


RE: In Extremo ! - D0rYn - 05-08-2008

Recunosc ca imi place melodia de la In Extremo, mai ales ca, atunci cand am descoperit ca exista o formatie in Gothic I, i-am urmarit pe scena aceea mica din Old Camp catva timp. Ce nu mi-a placut a fost faptul ca melodia celor de la In Extremo se intersecta cu muzica din Tabara Veche, dar am reusit sa rezolv aceasta problema, dand muzica jocului la minim (aceasta setare nu afecta muzica pe care o canta trupa, deoarece aceasta era doar un sunet local).


RE: In Extremo ! - Raducu' - 05-08-2008

Uite aici un link hardy In Extremo


RE: In Extremo ! - hardy - 05-09-2008

Da, e tare melodia. Imi place nu numai cantatul ci si ambientul si acordul.


RE: In Extremo ! - ratza89 - 05-18-2008

Eu nu am vazut niciodata trupa asta in Old Camp. Scena nu e in dreapta intrarii in castel? Ma poate lamuri si pe mine cineva please cum pot sa-i vad in concert live?


RE: In Extremo ! - Corbul - 05-19-2008

ratza89 Wrote:Eu nu am vazut niciodata trupa asta in Old Camp. Scena nu e in dreapta intrarii in castel? Ma poate lamuri si pe mine cineva please cum pot sa-i vad in concert live?
Nu poti. E doar in varianta germana a jocului. Nu stiu daca este un patch si pentru versiunea noastra ca sa poti sa ii vezi. E un quest sa ii aduci la scena. Asta din cate imi amintesc eu, parca trebuia de undeva sa iei partitura si lista cu cantaretii, si dupaia sa ii aduci.


RE: In Extremo ! - Raducu' - 05-19-2008

Corbul Wrote:
ratza89 Wrote:Eu nu am vazut niciodata trupa asta in Old Camp. Scena nu e in dreapta intrarii in castel? Ma poate lamuri si pe mine cineva please cum pot sa-i vad in concert live?
Nu poti. E doar in varianta germana a jocului. Nu stiu daca este un patch si pentru versiunea noastra ca sa poti sa ii vezi. E un quest sa ii aduci la scena. Asta din cate imi amintesc eu, parca trebuia de undeva sa iei partitura si lista cu cantaretii, si dupaia sa ii aduci.
Salut Corbule bine ai venit in mica noastra comunitate,vezi ca este un thread de introducere pe undeva.
Poti aduce trupa pe scena inca de la capitolul 1 indiferent de limba in care e jocul (prin moding). Am sa pun eu un mic mod pentru ai vedea pentru cei care nu ia-ti vazut inca.


RE: In Extremo ! - Corbul - 05-19-2008

Offtopic : Mi-am facut si introducerea!
Ontopic: Astept si eu modul pentru In Extremo, cu ocazia asta imi voi reinstala Gothic1.


RE: In Extremo ! - maZe - 05-19-2008

Superb, imi plac la nebunie Smile
Eu am avut varianta in engleza, am luat jocu' de la revista Level, lor le multumesc ca am ajuns fan.
Oricum sunt curios daca ii bati tot se aude muzica nu? Ar fi fost fain sa se opreasca.