World of Gothic - Forum
Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Lord Andre's Barracks (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor (/showthread.php?tid=142)



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Raven - 10-12-2010

(10-12-2010, 06:30 PM)carnage12 Wrote: merdarion

myxir de fapt Tongue

"Usurarea lui Vatras" wtf ii trebuie la baie???
relief nu inseamna usurare


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 10-12-2010

whatever Haha

oare cine a tradus asta cand se facea traducerea Haha


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Raven - 10-12-2010

(10-12-2010, 06:35 PM)carnage12 Wrote: oare cine a tradus asta cand se facea traducerea Haha

cineva caruia ii trebuia la baie Grin


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 10-12-2010

(10-12-2010, 06:37 PM)Raven Wrote:
(10-12-2010, 06:35 PM)carnage12 Wrote: oare cine a tradus asta cand se facea traducerea Haha

cineva caruia ii trebuia la baie Grin

si a tradus in graba Haha


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - CrisRonaldo7 - 10-13-2010

Asa e tradus...poi am incercat tot pe bune chiar nu-mi da nimeni numic d facut,iar knd i sp lu' Vatras k vreau sa ma alatur fratiei imi pune nijte intrebari din care nu mai pot iesi adik dupa ce vb cu el imi zice :deci sa recapitulam esti un aventurier din sud(un fost condamnat)care a auzit niste zvonuri(sau a aflat de la Xardas)ca lucruri rele se vor intampla(dragonii vor ataca) iar apoi zice k i ascund ceva si iar incep acele intrebari pana la nesfarsit.
Nu stiu dak am sp exact asa dar ceva d genu.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 10-13-2010

pai uite asa trebuie sai raspunzi

1 sunt un fost condamnat

2 dragonii vor ataca

3 xardas tia spus

trebuie sa zici adevarul nu scorneli


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - galulnangu - 10-19-2010

am facut alea cu six blood of nustiu cum de la banditi altceva nu mai este la banditi? ca vreau sa fac toate misiunile din gothic 2 ntr stiu alea cu raven banditi aia .
am folosit parole ca dupa ce am deschis porta apasam pe butoane cu semne si mereu veneau tepi alfel nu pot?


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - razvyrap - 10-19-2010

Salut,

Nu am mai postat demult si ma scuzati daca sunt offtopic sau cer ceva ilegal pe forum.

Caut in disperare Gothic 2 NotR de cateva zile, si nu gasesc de unde sa il iau. Imi poate da cineva un link sau sa ma contacteze cineva pe id-ul razvyrap si sa-l iau de la el din pc cu team viewer sau alt program. Multumesc


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 10-20-2010

OK tiam adaugat id-ul acum te astept.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - kelokata - 10-26-2010

Salutare,ma dispera juniorul meu ca nu poate intra in Jarkendar ca cica nu are al 3-lea obiect,care ar fi la lord Hagen.Dar a ajuns la lord Hagen si nu are nimic, nu are acel obiect ,sau trebuie luat de altundeva din camera unde e lord Hagen? Sau trebuie sa aiba ceva pentru lord Hagen? Ma poate ajuta cineva cu o informatie? Multam mult.