World of Gothic - Forum
Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Lord Andre's Barracks (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor (/showthread.php?tid=142)



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - kelokata - 10-27-2010

Corect,aici chiar ca nu si-a pierdut nimeni cumpatul,cu toate ca sigur puneam intrebari banale.Dar crede-ma ca pe unele forumuri esti atacat din prima ca pui intrebari idioate,nu ca s-au plictisit sa raspunda.
PS. Eu intreb referitor la Gothic 2 in romana: G2 simplu e in romana sau G2 care are si Night of the Raven ? Multam.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 10-27-2010

traducerea este penntru gothhic 2 night of the raven, deci iti trebuie si addonul pentru a rula tarducerea

ps:cred ca am ajutat vreo 10-12 oameni de pe forumul asta sa-si instaleze traducerea la g2 notr prin team viewer Haha


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - tutty - 12-03-2010

la mn nai reusit Tongue


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 12-05-2010

mi-am dat seama care era poblema la tine, cand te mai vad pe mess t-il fac, mai zimi o data id-ul tau.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Velucu - 01-03-2011

Joc cu firemag si nu stiu cum sa termin misiunea "Stapanul dragonilor" . Am fost in libarie, am facut ruma aia de 300, am luat amuleta de la Pyrokar si nu mai stiu ce sa fac. Cand am jucat cu Paladinu am facut o runa de teleportare ca sa intru dupa zidul ala unde era armura aia buna dar aici nici vorba de asa ceva. Aveti vreo idee cam ce ar trebui sa fac?


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Cryssalis - 01-03-2011

(01-03-2011, 01:59 AM)Velucu Wrote: Joc cu firemag si nu stiu cum sa termin misiunea "Stapanul dragonilor" . Am fost in libarie, am facut ruma aia de 300, am luat amuleta de la Pyrokar si nu mai stiu ce sa fac. Cand am jucat cu Paladinu am facut o runa de teleportare ca sa intru dupa zidul ala unde era armura aia buna dar aici nici vorba de asa ceva. Aveti vreo idee cam ce ar trebui sa fac?

vezi ca ai luat si o harta mi se pare ..........deschidea si dupaia dute si vb cu milten ..........si vei incepe Who will be the Capitain ?Smile


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Velucu - 01-03-2011

Ok! Multumesc mult!


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Velucu - 01-03-2011

Cryssalis ai idee cu ce magie fac orcii elita din prima lovitura, ca am 20 LP-uri si nu vreau sa le bag pe o runa care nu prea foloseste. Metionez ca is la cercul 6.
Si imi da astia alta armura sa ma duc la ultimul dragon sau raman cu aia de la pyrokar?


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Raven - 01-04-2011

1)pai breath of death are 500 dmg, deci s-ar putea sa mearga, sau cry of the dead (beliar rune)
2)nup, ramai tot cu high fire robe (da e buna, nu-ti trebuie alta)


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Cryssalis - 01-04-2011

cand te duci spre ultimul dragon pyrokar iti da o amuleta care o sati bagi protectie mai mare........Wink te sfatuiesc sa cauti multe ringuri cu defense Wink (protection)

si cel mai bine sa omori mai multi orci ar fi fire rain Smile ii rupi Wink sau daca iti place sa ai o armata dupa tine folosesti armata de skeletoni Wink