World of Gothic - Forum
Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Lord Andre's Barracks (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor (/showthread.php?tid=142)



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 02-22-2011

in sewers nu te mai poti duce daca nu l-ai bagat in inchisoare pe rengaru, iar in leg cu banditii, dute la ferma lui akil si vei vedea un pod in apropiere pe partea cealalta sunt niste banditi, omoarai iale toate lucrurile si vei gasi si sabii cu initialele F de la Fernando, mai departe vezi tu ce faci , nu am timp sa explic acum totul, is la scoala.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Szekemri - 02-22-2011

(02-22-2011, 12:49 AM)toyota supra Wrote: si inca 2 intrebari (srry dar e prima data cand joc 2) chiestia cu vanzatoru de arme pt banditi si banditi din oras cand te intreaba andre despre ei! va rog frumos daca puteti sa imi explicati pas cu pas cum se rezolva acestea 2 si intrebarile de mai sus va raman profund recunoscator (daca nu este voie pe forum astept pm) multumesc! aa si mi-am amintit ! cum reusesc sa intru in sewers daca nu am bagat in inchisoare nici pe rengaru nici pe ala din bar de acolo... se mai poate rezolva? sau e misiune pierduta? ms Grin

Singura sansa sa mai intrii la banditi este sa-l gasesti pe Joe, care este ascuns undeva in oras.
Prima intrebare e mult de scris, las pe altii.Tongue


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Cryssalis - 02-22-2011

ca sa afli dute la ferma lui akil .....el o sati spuna despre banditii care iau furat o oaie te duci in padure ii intalnesti vb cu ei si ii omori.. Intri in pestera si acolo gasesti oaia si un cufar , cauti in cufar si in pocket la banditi si vei gasi un peste Wink,,,, acel peste daca il apesi vei gasi niste lockpick si un bilet de la vanzatorul de peste din khorins (aproape de bordel) in fine te duci la el ii spui ca iai gasit biletul si te intreaba daca nu vrei sa uiti totul ca el iti da un inel..........bla bla....daca vrei sa primeste lockpicks si chestii spunei ca nul parasti militie, daca vrei sa rezolvi treaba cu vanzatorii de arme "vindel" lui andre si vei rezolva questul




RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - toyota supra - 02-23-2011

e destul de dificil... sunt puternici acei banditi... iar despre chiestia cu missing people l-am gasit pe edwin ala sau ceva de genuHaha si scrisoarea de adio de la bitch aiaGrin iar questu cu cu omul cu un petic la ochi l-am rezolvat... dar tot sunt curios daca mai este o cale sa intru in sewers chiar daca nu i-am bagat pe aia 2 in inchisoare... daca mai este o cale si stie cnva rog sa posteze rezolvareaGrin ms aaa si chiestia cu piratu de pe plaja aia... lu ala ce trb sa ii mai fac :|:|?


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - toyota supra - 02-23-2011

am reusit sa intru in canale dar aia 3 de acolo sunt f buni...:| am ales sa fiu cu ei si mi-a dat o misiune sa fun inelul lui constantinopol da nu stiu sa sparg cufere... rezulta ca am o salvare jalnica Haha


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 02-23-2011

Invata sa spargi cufere.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - toyota supra - 02-24-2011

si cu questu pana la fund cum se face??? ca bea aia de 5 zile in continuu ... ce diversiune trb sa fac?? ms


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Cryssalis - 02-24-2011

pai lai adus pe peasentul ala la concurs Smile??? inaintea de asta trebuia sa astepti noapte si cand ala nu este aproape de cufar ii pui apa in el Wink.......in loc de tarie sau ce are pe acolo


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 02-24-2011

sa ai sticle cu apa in inventar si noapte le strecoriin cufarul de langa el


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - sorel - 02-24-2011

salut sunt novice la manastire si trb sa fac misiunea lui uthar dar hyglas nu imi spune exact unde sa caut ingreedientele si apoi cand dau sa vb cu el zice sfarsit deci e cam greu puzin ajutor plizzz Sad((((