World of Gothic - Forum
Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Lord Andre's Barracks (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor (/showthread.php?tid=142)



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - toyota supra - 02-25-2011

ms pt raspunsuri!!Grin am trecut de alea. acum am activat portalul si am trecut dupa dar nu prea fac fata( am o arma de 40 dmgHaha ) si sa vedem ce ma asteaptaGrinGrin


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - sorel - 02-25-2011

salut sunt novice la manastire si trb sa fac misiunea lui uthar dar hyglas nu imi spune exact unde sa caut ingreedientele si apoi cand dau sa vb cu el zice sfarsit deci e cam greu puzin ajutor plizzz ((((


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Raven - 02-25-2011

ingredientele sunt: rune, sulphur si fire arrow scroll (cred ca n-am uitat nimic)
rune iei de la "path of believers"
celelalte le gasesti la merchants


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - sorel - 03-01-2011

mersi

da cine il va inlocui pe vatras

CA CEILALTI MAGICIENI DE APA NU VOR ?


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - bladealinex - 03-01-2011

Il va inlocui un magician pe care il trimite saturas(nu mai stiu exact cum se numeste,Parca myxir)


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 03-01-2011

(03-01-2011, 08:04 AM)bladealinex Wrote: Il va inlocui un magician pe care il trimite saturas(nu mai stiu exact cum se numeste,Parca myxir)

thats right.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Cryssalis - 03-01-2011

Il va inlocui numai daca rezolvi treaba din add-on adica il omori pe Raven si salvezi cetatenii rapiti din Khorins


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - sorel - 03-01-2011

da nu pot ajunge in orasul ascuns pt ca sayutas zice ca vatras nu ia dat niciun semn ca sunt de incredere iar vatras nu zice cum sa fac parte din inelu de apa apoi mia dat lares inelu de tot si toti infara de vatras ma cred ca apartin cum fac sa ii castig incredera cred ca trb sa fac qustul cu banditi da nu ala cu raidu ala mai greu cu negustoru cu spiritu calauzitor etc.. pliz ajutor oricum mul;tumesc pt raspunsuri mau ajutat


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Cryssalis - 03-02-2011

ca sa ajungi trebuie sa-i spui lui Vatras unde se duc oamenii pierduti din khorins .....adica: te duci la bandit camp (langa ferma lui onar) vb cu dexter si il omori .. in pocket o sa gasesti un bilet adresat lui dexter de catre Raven , biletul il arati lui vatras Wink .....te descurci Wink


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - sorel - 03-02-2011

lam facut de mult da imi zice ca nu pot apartine inelului pt ca nu sunt un cetatean respectat in oras dar eo sunt ucenic al lui Bosper ceva de genu si nu am primiit scrisoarea de incredere de la vatras catre saturas si in legatura cu misiunea cu oameni disparuti pot doar sa ajung in orasul disparut so fac deci asta e singura misiune ca mia ramas la vatras si tot nu ma lasa sa apartin inlului de apa a si sunt mag de foc