World of Gothic - Forum
Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Lord Andre's Barracks (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor (/showthread.php?tid=142)



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Malasorte - 03-05-2011

Am si eu o problema.Sunt la quest-ul pe care Esteban ti-l da pentru a-l prinde pe cel care-l vrea mort.Am vorbit cu toti cei cu care trebuia si dupa ce discut cu Huno acesta ma trimite la etaj in taverna pentru ca acolo se afla cineva care vrea sa vorbeasca cu mine.Problema e ca acolo nu e nimeni(stiu ca trebuia sa fie Fisk).In plus am mai intalnit si alte bugg-uri cand discutam cu anumiti NPC care spuneau ca eu l-am omorat pe nu mai stiu cine care de fapt era in viata,dar pana acum aceste bugg-uri nu mi-au afectat jocul,pana acum.Ma poate ajuta cineva?


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - toyota supra - 03-07-2011

incearca sa ii dai un load game de mai de mult.. daca nu merge asa nai ce-i face...


am si eu o intrebare!!!! cum fac sa omor orcii aia din valey of mine mai rpd... sunt exagerati de multi.. am claw of beliar si sunt militia am 37% one handed 314 viata 89 forta 38 dex si 25 mana ... omor 3-4 si dupa ma omoara... si ca sa ii iau pe rand pe toti ajung in old camp imi ia 2 zileHaha


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 03-07-2011

N-ai ce face atrage cativa si caftestei repede Tongue.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - toyota supra - 03-09-2011

cine te invata sa scoti inimi??? am omorat primu dragon si cand sa ii iau inima nu mergea...


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - D13g0 - 03-09-2011

(03-09-2011, 12:26 AM)toyota supra Wrote: cine te invata sa scoti inimi??? am omorat primu dragon si cand sa ii iau inima nu mergea...

Nu trebuie sa te invete cineva.Iei inima fara sa fi invatat din cate stiam.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Malasorte - 03-09-2011

Am rezolvat acea problema,dar am una noua.L-am omorat pe Juan dar nu pot vorbii despre asta cu Bill in Pirates Camp ca sa termin quest'ul The Murder of Hank and Angus.Ceva idei?
Ms anticipat!!!
Scuze de double-post,dar de unde pot face rost de Magic Quarrels pentru arbaleta?


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Szekemri - 03-09-2011

(03-09-2011, 04:49 PM)Malasorte Wrote: Am rezolvat acea problema,dar am una noua.L-am omorat pe Juan dar nu pot vorbii despre asta cu Bill in Pirates Camp ca sa termin quest'ul The Murder of Hank and Angus.Ceva idei?
Ms anticipat!!!
Scuze de double-post,dar de unde pot face rost de Magic Quarrels pentru arbaleta?

1. Ii gasesti pe Hank and Angus. Acesta este primul pas.
2. Magic Quarrels gasesti prin Jhakendar. Comori, pe jos, etc.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - toyota supra - 03-10-2011

am si eu o intrebare pt cei mai avansati... ce arma sa folosesc dintre ghearele lui beliar si sabia aia sfanta... prima are 99 dmg si 30 sanse sa dau mai tare si cealalta 120 dmg... sunt la dragoni.. astept pareri sau alte recomandari ... am 100 forta si 50 dex si sunt cavaler... ms


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 03-10-2011

Claw of Beliar cu siguranta.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Cryssalis - 03-10-2011

asta decizi tu Haha,