World of Gothic - Forum
Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Lord Andre's Barracks (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor (/showthread.php?tid=142)



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - sorel - 03-21-2011

cred ca am cautat 5 pagini pe google da nimic concret



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Cryssalis - 03-21-2011

incearca aici


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - rogue - 03-24-2011

Salut ! am si eu cateva intrebari:

1. Daca joinez la mercenari, mai pot termina questurile de la thieves guild ? Ii pot turna ulterior la Andre ?
2. Vom sau Jharkendar prima data ?
3. Cand si de unde pot invata sa fac potiuni pt dex/str cu alchimia ?
4. Jucasem mai demult g2 simplu si din cate imi amintesc era o posibilitate de a lua tot dintr`un chest cu o sg tasta sau ceva de genu...


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - rogue - 03-25-2011

^^ bump


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Szekemri - 03-25-2011

(03-24-2011, 11:46 PM)rogue Wrote: Salut ! am si eu cateva intrebari:

1. Daca joinez la mercenari, mai pot termina questurile de la thieves guild ? Ii pot turna ulterior la Andre ?
2. Vom sau Jharkendar prima data ?
3. Cand si de unde pot invata sa fac potiuni pt dex/str cu alchimia ?
4. Jucasem mai demult g2 simplu si din cate imi amintesc era o posibilitate de a lua tot dintr`un chest cu o sg tasta sau ceva de genu...

1. Da. Da.
2. Jharkendar.
3. Constantino. 'Baba' din padurea de langa Landowner.
4. Nu cunosc aceea tasta. Daca exista una.





RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Cryssalis - 03-25-2011

Te sfatuiesc sa faci prima data valey of mines pt ca in jhankerdar nu este floare la ureche si ai nevoie de o armura bna


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - rogue - 03-25-2011

(03-25-2011, 09:10 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: 1. Da. Da.
2. Jharkendar.
3. Constantino. 'Baba' din padurea de langa Landowner.
4. Nu cunosc aceea tasta. Daca exista una.

(03-25-2011, 09:17 PM)Cryssalis Wrote: Te sfatuiesc sa faci prima data valey of mines pt ca in jhankerdar nu este floare la ureche si ai nevoie de o armura bna

mersi mult ! Smile


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - R4zvaNx - 03-25-2011

Sall am si eo un qeust la Capitolul 3 la ferma lu Lobar ii off cum il cheama ii pastoru care sta cu oile si sio pierdut bastonu si da vian pe Vino da vino nul are ca lo pierdut el cand o fost biat daca cineva pt sami spuna undei ... ca pe google nul gasesc sau nus cum se numeste questu pe engleza ca am traducerea si acu nu pt altfel ms Grin !


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 03-26-2011

(03-25-2011, 09:17 PM)Cryssalis Wrote: Te sfatuiesc sa faci prima data valey of mines pt ca in jhankerdar nu este floare la ureche si ai nevoie de o armura bna

Ba mai greu e in VOM, in Jharckendar m-am dus tot timpu prima data si dupa ce terminam treaba acolo, abia atunci ma duceam in Vom.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - rogue - 03-27-2011

Deoarece parereile au fost impartite am dat cu banu` si am mers in vom ... am amanat cat am putut, am lvl 12 fighter 2h, hard mercenary armor si stafu` de la ring of water dar nici o sansa 1v1 cu un orc. In rest nu am probleme.
Acuma asta este o sa vad eu pe parcurs, data viitoare am sa merg in Jharkendar prima data oricum am sa`l rejoc ca mag.