World of Gothic - Forum
Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Lord Andre's Barracks (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor (/showthread.php?tid=142)



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Raven - 05-22-2011

au fost puse, n-ati cautat destul
imi amintesc ca m-am luptat cu o panther in jharkendar
nu stiu de alligator, dar sigur este undeva in jharkendar (in swamp)
doar n-au pus de idioti monstrii aia acolo


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - kelokata - 05-22-2011

Poate iti amintesti de panther pe unde ai gasit ca sa il multumesc pe juniorul meu. :-)))


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Edg - 05-25-2011

Toata lumea, baga-ti-va pe Gothic II NotR si cautati la animale Haha. Eu tocmai ce am intrat in Jharkendar Haha.



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Szekemri - 05-27-2011

(05-25-2011, 07:26 PM)Edg Wrote: Toata lumea, baga-ti-va pe Gothic II NotR si cautati la animale Haha. Eu tocmai ce am intrat in Jharkendar Haha.

Acele animale nu au fost introduse in joc. Sunt niste cheaturi dupa cum urmeaza:

Panther ...................... insert stonepuma
Alligator ..................... insert alligator
Flugschreckenschwarm ..... insert swarm.



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - neala - 06-05-2011

Salut, joc pe gothic2- Night of the Rvaen si am facut aproape tot in valea pierduta dar m-am blocat la raspunsurile pe care trebuie sa le dau la intrebarile lui Quardhodron. Daca stiti careva raspunsurile la intrebari va rog sa-mi spuneti ca am incercat o gramada de combinatii si nu am reusit deloc.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Szekemri - 06-06-2011

(06-05-2011, 10:04 PM)neala Wrote: Salut, joc pe gothic2- Night of the Rvaen si am facut aproape tot in valea pierduta dar m-am blocat la raspunsurile pe care trebuie sa le dau la intrebarile lui Quardhodron. Daca stiti careva raspunsurile la intrebari va rog sa-mi spuneti ca am incercat o gramada de combinatii si nu am reusit deloc.

Show Content



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Szekemri - 07-27-2011

(Today 11:04 PM)gomboczi Wrote: deci am terminat gothic 2 acuma 3 ani fara sa stiu prea multa en dar ma cunosc harta si q-urile. bun dar am auzit ca niste baieti au facut gothic 2 the night of raven in romana. si am ajuns la Capitolul 3 si tot nu am ajuns pe insula noua .
cn imi spune cum ajuns pe insula noua?
multumesc


Pe insula noua poti ajunge facand misiunile celor din The Ring of Water si cele ale magicienilor apei. Cea mai importanta fiind cetatenii disparuti din Khorinis. Succes.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - gomboczi - 07-29-2011

Vatras mi-a dat o misiune sa gasesc cv banditi ce fura armele de la nu stiu ce negustor de arme cv de genu , cica banditi is intre oras si ferme.
stie cnv q asta?


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Szekemri - 07-29-2011

(07-29-2011, 12:29 AM)gomboczi Wrote: Vatras mi-a dat o misiune sa gasesc cv banditi ce fura armele de la nu stiu ce negustor de arme cv de genu , cica banditi is intre oras si ferme.
stie cnv q asta?

Vezi ca pe drumurile dintre oras si ferme vei gasi niste sabii numite bandit's rapier. Urmareste unde duc aceste arme, adica ele sunt lasate ca un fel de urma, un fel de painea din Hansel si Gretel. Sunt o gramada, dar important e sa gasesti unde duc acestea. Bafta.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Sh0CkY - 08-02-2011

in NoTR este misiunea aia cu lucia prostituata unde o gasesc pe ea sau pe ila cu care cica a fugit!prostituata aia de la bar imi zice ca ei snt la una din ferme probabil dar nu iam gasit la nici una din cele 4 ferme nam cautat in a lu onar dar ma voi uita si acolo!

spunetimi cineva unde ii gasesc pastia doi si ce trebui sa fac!din ce stiu mai intai gasesc baiatul imi da i scrisoare si pe urma nu mai stiu dar nu stiu de unde sal iau