World of Gothic - Forum
Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Lord Andre's Barracks (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor (/showthread.php?tid=142)



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-05-2011

@Carnage: L-am omorat de mult..parca era 2 cufere.i-am spus lui Andre..dar tot mi-a ramas misiunea..:-??
@Legend: Borka imi spune doar sa plec..trebuie sa il omor?


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Legend - 08-05-2011

(08-05-2011, 11:12 PM)warhell Wrote: @Carnage: L-am omorat de mult..parca era 2 cufere.i-am spus lui Andre..dar tot mi-a ramas misiunea..:-??
@Legend: Borka imi spune doar sa plec..trebuie sa il omor?

Legend:Nu stai relax,am gresit eu

Trebuie sa gasesti un pachet de iarba interzisa in cuferele din acea baraca.



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Raven - 08-06-2011

wrong, el vorbeste de dealer, nu de pachet...
te duci la red lantern sa "have fun" (iti dai tu seamaHaha), apoi o intrebi pe aia pentru 50 gold cine e dealerul, te duci la Borka si ii zici sa-ti dea weed (dar nu ii zice cine te-a trimis) , el iti da si mergi la Andre.
(08-05-2011, 10:34 PM)Edg Wrote: offtopic, dar: Fernando de la Khorinis! Cel mai vanzator smecher de arme albe si negre ilegal! Se stie!

corect!Haha da nu prea e de incredere, i-am zis sa-mi dea niste rapieruri, le-a trimis prin niste fraieri care nu numai ca le-au scapat peste tot, da au mai si atras atentia asupra lor rapind o femeie (cica au vrut doar sa se distreze)...OMFG ce neprofesionistiHaha


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 08-06-2011

(08-06-2011, 09:53 AM)Raven Wrote: wrong, el vorbeste de dealer, nu de pachet...
te duci la red lantern sa "have fun" (iti dai tu seamaHaha), apoi o intrebi pe aia pentru 50 gold cine e dealerul, te duci la Borka si ii zici sa-ti dea weed (dar nu ii zice cine te-a trimis) , el iti da si mergi la Andre.
(08-05-2011, 10:34 PM)Edg Wrote: offtopic, dar: Fernando de la Khorinis! Cel mai vanzator smecher de arme albe si negre ilegal! Se stie!

corect!Haha da nu prea e de incredere, i-am zis sa-mi dea niste rapieruri, le-a trimis prin niste fraieri care nu numai ca le-au scapat peste tot, da au mai si atras atentia asupra lor rapind o femeie (cica au vrut doar sa se distreze)...OMFG ce neprofesionistiHaha


Ai uitat sa spui ca nu trebuie sa porti armura de militian altfel nu-ti zice nimic.



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-06-2011

As vrea sa mai stiu unde il gasesc pe Pedro dupa ce a furat Ochiul lui Innos..

Si unde ii gasesc cufarul lui Ignar, novicele care l-a manipulat pe Bodo (mi-a dat cheia)?


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 08-07-2011

(08-06-2011, 11:36 PM)warhell Wrote: As vrea sa mai stiu unde il gasesc pe Pedro dupa ce a furat Ochiul lui Innos..

Si unde ii gasesc cufarul lui Ignar, novicele care l-a manipulat pe Bodo (mi-a dat cheia)?


Pedro e in halls of Irdorath iar cufarul lui ingar e intro camera de novice si scrie mare "Ingar`s chest"
.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-07-2011

Si mai exact unde sunt "halls of Irdorath"?

OFF: Postul 100 Smile


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 08-07-2011

(08-07-2011, 09:22 AM)warhell Wrote: Si mai exact unde sunt "halls of Irdorath"?

OFF: Postul 100 Smile


Vei ajunge in capitolul 6.




RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-07-2011

Tu n-ai inteles nimic?:|

Am intrebat unde il gasesc pe PEDRO imediat dupa ce a luat Ochiul lui Innos..am intalnit cateva NPC-uri pe drum..am sarit de pe pod..am ajuns in apropierea piramidelor unde am dat de un vanator care m-a trimis in padurea de langa..acolo era un cerc de pietrii unde erau seekeri..si de acolo, m-am blocat..nu stiu unde sa merg ..

Nu inteleg de ce ma trimiti acolo, daca ajung abea in capitolul 6, desi sunt abea in al 3-lea ..

Deci, imi poti spune unde e PEDRO?


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Szekemri - 08-07-2011

(08-07-2011, 11:22 AM)warhell Wrote: Tu n-ai inteles nimic?:|

Am intrebat unde il gasesc pe PEDRO imediat dupa ce a luat Ochiul lui Innos..am intalnit cateva NPC-uri pe drum..am sarit de pe pod..am ajuns in apropierea piramidelor unde am dat de un vanator care m-a trimis in padurea de langa..acolo era un cerc de pietrii unde erau seekeri..si de acolo, m-am blocat..nu stiu unde sa merg ..

Nu inteleg de ce ma trimiti acolo, daca ajung abea in capitolul 6, desi sunt abea in al 3-lea ..

Deci, imi poti spune unde e PEDRO?

Ai gasit ceva la cercul acela cu pietre? Seekerii parca spuneau: "We have destroyed the Eye of Innos" deci trebuie sa gasesti ceva pe acolo.

Despre Pedro vei afla la timpul lui.