World of Gothic - Forum
Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Lord Andre's Barracks (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor (/showthread.php?tid=142)



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Edg - 08-07-2011

Sau folosesti pickpocket... e foarte eficient in Gothic 2.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Legend - 08-07-2011

(08-07-2011, 07:35 PM)Edg Wrote: Sau folosesti pickpocket... e foarte eficient in Gothic 2.

Si asta e o optiune foarte buna


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-07-2011

Mai am niste intrebari..:

1: Cum pot deschide portalul? (am primit cheia de la Saturas dar cand ma apropiu de portal nu se intampla nimic..
2: Eu nu folosesc prea des modul Marvin..dar am nevoie de el acum..cand intru in ferma lui Onar toti ma ataca..inclusiv Bannet , cu care trebuie sa vorbesc..stie cineva un cod sa nu ma mai atace lumea?
Mentionez ca Lee nu imi da nici o amenda..dar adevarul e ca nici eu nu stiu de ce toti ma ataca :|



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Legend - 08-07-2011

1.Trebuie sa te apropii de locul ala unde trebuie sa se deschida portalul si undeva pe perete tre sa introduci cheia,si se deschide.
2.De ce te ataca mercenarii?


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-07-2011

Am mentionat ca nu stiu de ce..asa dintr'o data au inceput..:|..deci stie cineva un cod ca sa ii linistesc?

Apropo: Pe cine trebuie sa trimit in locul lui Vatras in oras? Cel putini magicienii care studiaza acolo langa portal nu merg..banuiesc ca trebuie sa vorbesc cu Bannet sau e alt magician de apa..?

Astept raspuns la ultimele intrebari Smile


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Legend - 08-07-2011

(08-07-2011, 08:18 PM)warhell Wrote: Am mentionat ca nu stiu de ce..asa dintr'o data au inceput..:|..deci stie cineva un cod ca sa ii linistesc?

Apropo: Pe cine trebuie sa trimit in locul lui Vatras in oras? Cel putini magicienii care studiaza acolo langa portal nu merg..banuiesc ca trebuie sa vorbesc cu Bannet sau e alt magician de apa..?

Astept raspuns la ultimele intrebari Smile

Pai dupa ce termini cu jarkendar se ofera myxir sa vina in locul cu Vatras

Habar n-am de treaba cu mercenarii


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 08-07-2011

(08-07-2011, 08:18 PM)warhell Wrote: Am mentionat ca nu stiu de ce..asa dintr'o data au inceput..:|..deci stie cineva un cod ca sa ii linistesc?

Apropo: Pe cine trebuie sa trimit in locul lui Vatras in oras? Cel putini magicienii care studiaza acolo langa portal nu merg..banuiesc ca trebuie sa vorbesc cu Bannet sau e alt magician de apa..?

Astept raspuns la ultimele intrebari Smile

Dute si vorbeste cu Lee sa platesti stricaciunile care probabil le-ai cauzat.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-07-2011

Carnage..am spus mai sus ca am vorbit cu Lee si nu imi spune nimic de nici o amenda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Cryssalis - 08-08-2011

ai atacat oile, fermieri, ai furat bani lui bullco din bar ???
daca da puneti banii si armele undeva, sau lasele jos, si lasa sa te bata (te asiguri ca nu ai bani la tine sa nu ti fure) , (daca te omoara e alta treaba inseamna ca ai omorat un taran)


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-08-2011

Am incercat si asta..m-au omorat de tot..:|..noroc ca am salvat..dupa ca sa ma trezesc am apasat F8 ..si ca sa vezi..tot am fost atacat X(X(X(..

Deci..stie cineva un cod..ceva ?Sad

Pana si Lee ma ataca acum ..