World of Gothic - Forum
Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Lord Andre's Barracks (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor (/showthread.php?tid=142)



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Edg - 08-08-2011

Nu exista coduri pentru asa ceva. Reia de o la salvare mai veche si nu mai ataca oi si oameni degeaba, gandeste mai realist. Te anunt de pe acum ca orice atac observat de cineva sau orice furtisag observat in Gothic 3 va intoarce toata comunitatea impotriva eroului si pierderea relatiilor de prietenie. (in cazul in care planuiesti sa il joci)


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-08-2011

Deci tu nu intelegi ca eu nu am facut nimic? Nu am cum sa reiau o salvare veche..nu mai sunt in Khorinis..iar astia ma ataca de ceva timp..


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Szekemri - 08-08-2011

(08-08-2011, 05:11 PM)warhell Wrote: Deci tu nu intelegi ca eu nu am facut nimic? Nu am cum sa reiau o salvare veche..nu mai sunt in Khorinis..iar astia ma ataca de ceva timp..

La ferma lui Onar, exista niste reguli cu totul si cu totul diferite.
Una dintre ele e ca nu ai voie sa iei arma sau ceea ce au oponentii cu care te-ai batut (si i-ai batut, bineinteles).

Daca nu ai interactionat in mod negativ cu Sivio, Buster sau Bulco si a izbugnit o cearta 'bug-uita' (lucru intamplat si mie), nu stiu care iti e problema.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-08-2011

Da, de la Sylvio ala a inceput totul! ..evident , cei din incapere m-au atacat, dar atunci Lee m-a pus sa platesc amenda..dupa care m-am intors iara acolo si nimeni nu s-a luat de mine..dupa care in urmatoarea zi , TOATA FERMA a sarit pe mine..iar Lee nu imi da nici o amenda!


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Szekemri - 08-08-2011

(08-08-2011, 07:08 PM)warhell Wrote: Da, de la Sylvio ala a inceput totul! ..evident , cei din incapere m-au atacat, dar atunci Lee m-a pus sa platesc amenda..dupa care m-am intors iara acolo si nimeni nu s-a luat de mine..dupa care in urmatoarea zi , TOATA FERMA a sarit pe mine..iar Lee nu imi da nici o amenda!

O idee. Pune-ti o sabie slaba, lasa-te batut odata de multime, iar apoi mergi la Lee.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-08-2011

Pai cum sa ma las batut ca imi baga sabia in piept..si daca apas F8 iara sar pe mine Haha


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-13-2011

Isi mai aminteste cineva care sunt raspunsurile de la intrebarile lui Quarhadron ala?Haha

Edit: Am gasit..cu search Grin


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Szekemri - 08-13-2011

(08-13-2011, 03:49 PM)warhell Wrote: Isi mai aminteste cineva care sunt raspunsurile de la intrebarile lui Quarhadron ala?Haha

Edit: Am gasit..cu search Grin

Felicitari. Tongue


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-13-2011

Am reusit sa vorbesc cu Malcolm din ferma lui Onar \m/!!
Am activat modul Marvin si am omorat toata tabara..dupa care l-am "inviat" pe Malcolm ..si pe restu..si nu mai sunt atacat Grin..

Apropo..nu sunt prea sigur..dar banuiesc ca sunt la ultimul capitol avand in vedere ca acum trebuie sa omor dragonii..nu?


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Szekemri - 08-13-2011

(08-13-2011, 06:45 PM)warhell Wrote: Am reusit sa vorbesc cu Malcolm din ferma lui Onar \m/!!
Am activat modul Marvin si am omorat toata tabara..dupa care l-am "inviat" pe Malcolm ..si pe restu..si nu mai sunt atacat Grin..

Apropo..nu sunt prea sigur..dar banuiesc ca sunt la ultimul capitol avand in vedere ca acum trebuie sa omor dragonii..nu?

Banuiesti gresit. Tongue. Gothic 2-ul mai are destule surprize de oferit.