World of Gothic - Forum
Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Lord Andre's Barracks (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor (/showthread.php?tid=142)



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Legend - 08-18-2011

1)Poti sa il alegi dintre Jorgen Jack sau Torlof.
2)Il gasesti intr-o pestera din padurea de langa ferma lui Lobart.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-18-2011

Am gasit Orcul Colonel, i-am luat harta, dar nu o pot citi..:|, apas CTRL pe ea, dar degeaba


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-19-2011

(08-18-2011, 05:10 PM)warhell Wrote: Am gasit Orcul Colonel, i-am luat harta, dar nu o pot citi..:|, apas CTRL pe ea, dar degeaba

Any help??


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Szekemri - 08-19-2011

(08-19-2011, 09:27 AM)warhell Wrote:
(08-18-2011, 05:10 PM)warhell Wrote: Am gasit Orcul Colonel, i-am luat harta, dar nu o pot citi..:|, apas CTRL pe ea, dar degeaba

Any help??

Du harta lui Lord Hagen sau cui ti-a dat misiunea.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-19-2011

Am vorbit cu Lord Hagen si nu imi da vreo optiune sa vorbesc despre harta, la fel si cel care mi-a dat misiunea, din acea casa unde era Lord Hagen..Sad


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Szekemri - 08-19-2011

(08-19-2011, 09:36 AM)warhell Wrote: Am vorbit cu Lord Hagen si nu imi da vreo optiune sa vorbesc despre harta, la fel si cel care mi-a dat misiunea, din acea casa unde era Lord Hagen..Sad

Incearca sa ocori un lider al orcilor, cauta-l la intamplare ca trebuie sa-l gasesti si ia-i inelul. Apoi poate va merge.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-19-2011

Am facut si asta, degeaba! Ingmar nu imi zice nimic de nici o harta..dar m-am uitat in inventarul lui Hagen ( cu un cod) si are 16 inele, cate mai trebuie exact? si cum fac sa deschid nenorocita aia de mapa?
Ok, am dat un search pe forum si am aflat ca misiunea asta se termina doar in capitolul 6, deci intrebarea acum este:
Cum fac sa ma imbarchez cu echipajul? Jack nu imi zice nimic de nici o plecare..:|


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Carnage - 08-19-2011

(08-19-2011, 10:54 AM)warhell Wrote: Am facut si asta, degeaba! Ingmar nu imi zice nimic de nici o harta..dar m-am uitat in inventarul lui Hagen ( cu un cod) si are 16 inele, cate mai trebuie exact? si cum fac sa deschid nenorocita aia de mapa?
Ok, am dat un search pe forum si am aflat ca misiunea asta se termina doar in capitolul 6, deci intrebarea acum este:
Cum fac sa ma imbarchez cu echipajul? Jack nu imi zice nimic de nici o plecare..:|

Trebuie sa te duci la light house si sa bati toti banditii de prin preajma apoi vorbeste din nou cu el.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 08-19-2011

(08-19-2011, 01:44 PM)Carnage Wrote:
(08-19-2011, 10:54 AM)warhell Wrote: Am facut si asta, degeaba! Ingmar nu imi zice nimic de nici o harta..dar m-am uitat in inventarul lui Hagen ( cu un cod) si are 16 inele, cate mai trebuie exact? si cum fac sa deschid nenorocita aia de mapa?
Ok, am dat un search pe forum si am aflat ca misiunea asta se termina doar in capitolul 6, deci intrebarea acum este:
Cum fac sa ma imbarchez cu echipajul? Jack nu imi zice nimic de nici o plecare..:|

Trebuie sa te duci la light house si sa bati toti banditii de prin preajma apoi vorbeste din nou cu el.

Sunt in capitolul 5, banditii sunt desfintati demult...am vorbit si cu Jorgen, si nici el nu zice nimic Sad( Chiar nu stiu ce sa mai fac.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Legend - 08-19-2011

Nu ti-a spus pyrokar sa mergi in subsolul manastirii?Acolo este un pasaj secret dupa bibleoteca unde gasesti garta insulei irdorath.