World of Gothic - Forum
Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Lord Andre's Barracks (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor (/showthread.php?tid=142)



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Altair xD - 05-03-2012

Mergi la Myxir sau Rioridian,nu-mi amintesc exact.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 05-03-2012

E Vatras...mai intai trebuie sa mergi in Jharkendar, iar dupa ce rezolvi treburile acolo, la intoarcere Myxir se va oferi sa-l inlocuieasca pe Vatras.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - asdasd - 05-06-2012

da vatras scuze am gresit eu am zis vatarx Haha pai nu pot sa merg in Jharkendar pana nu gasesc un locuitor sa ai ieie locul la vatars pentru ca dupa aia nu imi da scrisoarea la magiceaniii aia din pesteri ca sa pot merge in alta lume unde sunt si pieratii aia intelegi acuma ? degeaba nu dau decap sa fac mica asta misiune nici un magician nu ai ia locul pana nu rezolv asta


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - asdasd - 05-07-2012

am fost la Myxir si la rioridan dar tot nu am primit misiune de la ei ca sa pot gasi cele 4 bucati de cheie Sad aici ma blochez nu stiu ce sa fac si saturas asta iara nu ma suporta e suparat pe mine din gothic 1 cand am facut prostia aia Haha fara dovada la el nustiu cum sa fac sa aibe incredere-n mine sti tu cum sa ma ajuti


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Warhell - 05-07-2012

Esti in Ring of Water?


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Robi - 05-07-2012

(05-07-2012, 02:12 AM)asdasd Wrote: am fost la Myxir si la rioridan dar tot nu am primit misiune de la ei ca sa pot gasi cele 4 bucati de cheie Sad
is in circle stone
daca la ornamente te referiGrin



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - asdasd - 05-07-2012

sunt in Night of the Raven dar am auzit aici pe site ca nu pot primi misiune de la rioridan myxir si saturas pana nu al omor pe diogo ca sa ai iau de la el o scrisoare cu oameni disparuti si dupa aia merg la vatras io arat lui dupa aia merg la ala din port numai stiu cum al cheama si pot merge si la saturas si la myxir ca imi da vatras o scrisoare sa ai duc da problema este ca eu am facut o gresala mare cu diego lam ajutat este in oras mai gata ca al ajut sa recupereze goldu 2.000 da inca nu am facut aia da nu pot sal omor e tare diegoSad( cum pot sa-l fac sa dispara ?? imi zici mane ??

scuze pe dextar era vorba de omorat pai lam omorat pe dextar ? da tot nu imi da vatrax scrisoarea ?

salut mane eu lam omorat pe dextar da tot nu imi da scrisoarea vatrax am omorat si banditi nimic nu se intampla Sad sunt la Night of the Raven ma poti ajuta ?multumesc


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Bogdyjudoka - 05-07-2012

scrisoare e la dexter dupa ce l'ai omorat poti sa o iei linistit Smile


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - asdasd - 05-07-2012

da am scrisoarea de la dexter si in casa lui dexter ai si un pirat iam zis si lui ca are o scrisoare dexter dupa aia am mers la vatarx si nu pot zice nimica in legatura cu scrisoarea aia cu oameni disparuti Sad si asa nu imi da vatarx scrisoarea aia sa ai pot zice la saturas ce mai pot face sa pot primi de la vatarx scrisoarea ??? iti las idul meu de mess asa e mai bine este secret.universal te astept pe mess multumesc frumos


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - gothicar pro - 05-07-2012

citeste scrisoarea si se rezolva.
dupa te duci si io dai lu vatras