World of Gothic - Forum
Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Lord Andre's Barracks (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor (/showthread.php?tid=142)



RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Robi - 11-23-2014

Poti merge si in al doilea, iti da Vatras de ales, sa ii ajuti pe ei sau sa mergi in VoM.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - XC Ianny ### - 11-23-2014

Multumesc frumos pentru raspunsuri ! Inca sunt in primul, nu am dat sa intru in al doilea deoarece vreau sa mai cresc, mi-am luat deja dragon slicerul si de data asta as vrea sa il folosesc


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Robi - 11-24-2014

[Image: mkvkno.jpg]
Care stie cum sa-mi fac cutscene-urile pe tot ecranu?
Joc si eu odata gothic-u cumparat si atunci atunci am probleme cu el Haha.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - cornel - 11-24-2014

Ai rezolutia prea mare de aceea apar asa mici...


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Robi - 11-24-2014

Am mai jucat pe 1366x768 si n-am avut problema asta.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - meph144 - 11-24-2014

Macar tu le vezi la mine doar se aud.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - Robi - 11-24-2014

(11-24-2014, 10:36 PM)meph144 Wrote: Macar tu le vezi la mine doar se aud.

Pune scaleVideos=0 daca e pe 1 in gothic.ini .


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - XC Ianny ### - 11-25-2014

Salutare din nou ! Am o problema la questul in care trebuie sa il demasc pe fernando. Trebuie sa gasesc dovezi pentru martin..i-am dat sabia cu 'f' si acum mai cere inca ceva ca dovada. Scrisoarea nu o am pentru ca am vandut-o lui fernando mai de mult, cand nu stiam ca imi va trebui. Am gasit pe net cum ca ar mai fi un ring ca si dovada. Stie cineva unde il gasesc ? Multumesc anticipat

Imi cer scuze pentru double post dar nu mai pot da edit si cred ca va dura mult pana veti citi primul raspuns si il veti vedea apoi pe al doilea. Cred ca m-am blocat serios. Ringul trebuia sa fie pe unul din banditi pe care i-am omorat de mult. Acum nu mai pot obtine nicio dovada. Am incercat si sa il bat oe fernando sa iau scrisoarea inapoi dar nu o are. A fost greseala mea ca i-am dat-o dar acum ce mai e de facut ? Precizez ca nu am alta salvare. Va trebui sa introduc un cod sa imi dea scrisoarea in inventar ? Daca da..cum se procedeaza ? Nu am umblat niciodata cu consola. Mersi de ajutor si scuze inca o data pt double post


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - soul of darkness - 11-25-2014

Apesi C, tastezi MARVIN apesi iar C si apesi F2, aia e consola.


RE: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor - XC Ianny ### - 11-25-2014

Ok, am reusit in cele din urma sa gasesc si codul scrisorii, asta nu stiam. Am rezolvat questul...multumesc pentru timpul acordat. Totusi inca nu pot pleca in jharkendar...oare ce mai trebuie sa fac ?