World of Gothic - Forum
Beliar, Innos sau Xardas? - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Discutii Gothice (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Thread: Beliar, Innos sau Xardas? (/showthread.php?tid=164)

Pages: 1 2 3


Beliar, Innos sau Xardas? - Blank - 06-01-2008

nus stiu dar eu nam terminat gothic 3 dar am auzit ca poti merge cu innos beliar si xardas???despre ce e vorba??si care sunt beneficiile si cu cine ati mers voi???

*eu merg cu innos sau xardas daca ar fi sa aleg ar merge cu xardas da nu stiu


RE: Gothic III: Beliar, Innos sau Xardas? - Andrey - 06-02-2008

Eu am ales sa termin cu Xardas...nu am terminat inca dar...am citit undeva ca daca vrei sa mergi cu xardas trebuie la sfarsit sa omori pe Robar II si pe...lideru hashisinilor(nu stiu daca am scris bine)...pentru artefactele lor (R II un sceptru si la celalalt nu mai stiu)...da oricum...poate iti raspund cei care au terminat Gothic III (uite cativa Alex Dorin si Zeko)...


RE: Beliar, Innos sau Xardas? - alexbaros - 04-23-2009

Io am mers cu Beliar ca eram hashishi Grin in templu din Bakaresh acolo e statuia lu Beliar te pune sa omori totoi orcii commanderi din orase Sad( pa Zuben Sad( ca cik la slavit dastul si pa Xardas ca a incerkt sa i fure puterea in gothic 2 cu dragonu ala si sa i aduci artefactele bineintlees =))


RE: Beliar, Innos sau Xardas? - Edg - 04-25-2009

Am reusit sa termin in toate cele 3 moduri, este destul de interesant, daca mergi cu Xardas se termina misterios si asta mi-a placut cel mai mult, dar cand te alaturi lui Innos se termina cum as fi crezut la inceput - Nameless hero devine Paladin, apoi dupa moartea lui Rhobar rege al Myrthanei... Iar cand te dai cu Beliar cred ca este cel mai dificil final... iar la sfarsit Nameless hero devine generalul lui Beliar si stapanul lumii HahaHaha


RE: Beliar, Innos sau Xardas? - Andrey - 05-10-2009

Am inceput gothic 3 din nou...si nu stiu cu cine sa jocHaha...cu ine cu Inos sau cu Beliar :-?? ...cu Xardas am terminat deja...ii fain asa misteriosTongue


RE: Beliar, Innos sau Xardas? - alexbaros - 05-15-2009

cu beliar bei!!!!ca e greu Grin


RE: Beliar, Innos sau Xardas? - Buckingham - 06-01-2009

Sfarsitul lui Xardas vil recomant celor care jucati pentru prima data deoarece asa o sa inceapa Gothic 4: Arcania.
Apoi le puteti lua pe celelalte 2 endinguri ca sa vedeti cum e.
Preferatul meu e Innos pentru ca imi place sa eliberez orasele, batalii glorioase si oameni care iti multumesc la tot pasul. Misto.


RE: Beliar, Innos sau Xardas? - Edg - 06-01-2009

Stiu, iti da un sentiment placut parca, te simti tu erou si nu iti mai vine sa mai scoti joculHahaHaha. Cand te aliezi cu Beliar e cam aiurea, omori o multime de prieteni si dupa cat te lupti cu Beliar pana acolo... nu prea suna normal


RE: Beliar, Innos sau Xardas? - alexbaros - 06-04-2009

dai in caca da sentiment da erou du te cu beliar ce tot va lalaiti pa langa xardas sau adanos,adanos e da domeniu trecutului dak vrei adanos du te la gothic 2 ba!!nai obersvat ca gothicu 3 e colorat cu negru?deci trebe cu beliar!!ce e asa da greu da inteles g1 innos(urizziel)g2 adanos(lumea lu raven si toata chestia cu magicinnii da apa)g3 beliar ca e colorat cu negruHaha si poti sa ai si tu contacte cu oamenii lu beliar hashini si orcii DA?!!! ati inteles?!!!!!!dak nu
asta e
Tongue


RE: Beliar, Innos sau Xardas? - Cryssalis - 07-23-2009

datimi si mie un video cum se termina gothic cu beliar Grin ca am vazut pe you tube in germana da nam inteles Sad( Am vazut cu Innos ajungi king of Myrthana super misto. Smile