World of Gothic - Forum
Gothic I: Ajutor - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Lord Andre's Barracks (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Gothic I: Ajutor (/showthread.php?tid=22)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Gothic I: Ajutor - Carnage - 05-30-2011

Teleporteaza-te in new camp si vorbeste cu Milten.


RE: Gothic I: Ajutor - oldfarmer - 06-03-2011

Am vorbit cu el si imi spune sa ne intalnim jos la Ore Mound; si cand ajung jos ma intreaba daca am formula si arma; omul meu nu spune nimic si nu imi mai apare nici o optiune de dialog; ce e de facut?


RE: Gothic I: Ajutor - Szekemri - 06-03-2011

(06-03-2011, 09:20 PM)oldfarmer Wrote: Am vorbit cu el si imi spune sa ne intalnim jos la Ore Mound; si cand ajung jos ma intreaba daca am formula si arma; omul meu nu spune nimic si nu imi mai apare nici o optiune de dialog; ce e de facut?

Insereaza urizielul prin comanda: insert mythrilklinge01.
Formula cred ca o ai de la Xardas.


RE: Gothic I: Ajutor - oldfarmer - 06-04-2011

multumesc pt ajutor; am reusit sa-l termin si pot spune ca e un joc foarte bun si in sfarsit am inteles de ce au fost atat de reticenti fanii Gothic fata de G3


RE: Gothic I: Ajutor - Szekemri - 06-04-2011

(06-04-2011, 07:22 AM)oldfarmer Wrote: multumesc pt ajutor; am reusit sa-l termin si pot spune ca e un joc foarte bun si in sfarsit am inteles de ce au fost atat de reticenti fanii Gothic fata de G3

Felicitari si bine ai venit in lumea celor care au terminat Gothic 1.


RE: Gothic I: Ajutor - Warhell - 07-27-2011

Nu inteleg cum sa termin misiunea aia care mi-o da Lefty , cu apa la fermieri..de fiecare data cand termin ma trimite iara..acum L-am omorat (nu de tot) ..si tot imi apare misiunea (MENTIONEZ CA L-AM OMORAT DIN GRESEALA PE SEFUL OREZULUI , de tot :|)
Si daca tot sunt in tabara noua, cum fac sa'l alung pe Schity , sau cum il cheama..cel care si-a luat cabana acolo inauntru'l pesterei..trebuie cumva sa'l omor?


RE: Gothic I: Ajutor - Carnage - 07-27-2011

Cu Sharky tre sa te bati si sa-l infrangi, iar faza cu Lefty, misiuna aia o repeti la nesfarsit Haha.
Ca bine zici Haha eu tot timpul ma puneam cu el Haha


RE: Gothic I: Ajutor - Warhell - 07-27-2011

Left(er)y, pregateste'te >Grin

Multumesc pentru traduceri si pentru ajutor, scuzati'ma ca sunt o povara pentru comunitate.


RE: Gothic I: Ajutor - Carnage - 07-27-2011

Nu esti o povara pentru comunitate, asta e scopul threadului, sa pui intrebari si noi sa-ti raspundem Smile.


RE: Gothic I: Ajutor - Warhell - 07-28-2011

Misiunea cu Lefty poate fi terminata dupa ce devi o Umbra si il omori o data..a 2-a oara cand va intalniti ii spui sa stea acolo si incepe lupta..il bati si se termina misiunea..(asta in cazul meu)

Acum ca sa fiu On-topic..Am o misiune in mina veche cu Ulbert..dupa ce il pacalesc ii fur tot ce e prin lazi..dar nu imi trece misiunea la complete ..:-? ..acum ca sunt in capitolul 2 trebuie sa ma duc sa fac rost de mandibule..va trebui sa trec si de misiunea aia

Si inca una..dupa ce am devenit o umbra mi-a dat o misiune sa ii spionez pe aia..i-am dus focusul la y"berrion si cand ma intorc la Raven , personajul meu spune ca nu a aflat nimic..desi a aflat
Intrebara e: Cand trebuie sa ii dau raportul lui Raven..sa stiu sa nu ma tot intorc de fiecare data:|