World of Gothic - Forum
Discuţiile zilnice din 2015 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Discuţiile zilnice din 2015 (/showthread.php?tid=5337)



RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Raducu' - 03-25-2015

După cum am precizat, cine nu respectă regulamentul e liber să plece. În cazul în care consideraţi că regulamentul (...câteva reguli banale de bun simţ) vă depăşeşte, sunteţi liberi să părăsiţi această comunitate. Dacă îl încălcaţi cu bună ştiinţă, eu vă pot ajuta să găsiţi ieşire (de pe forum, evident). Comunitatea wog.ro nu are nevoie de scursurile internetului.

Trebuie să înţelegeţi că regulamentul reprezintă pilonul de bază al unei comunităţi. Această comunitate nu ar fi trăit 7 ani şi nu ar fi ajuns la peste 85000 de posturi dacă nu ar fi existat un regulament. Regulamentul are rolul de a oferi cadru propice pentru o bună desfăşurare a activităţii pe forum.

Mie îmi pare rău că după o perioadă de inactivitate constat că am nimerit într-un mediu ostil gata să mă sfâşie de fiecare dată când încerc să subliniez faptul că trebuie respectat regulamentul. Haha


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Szekemri - 03-25-2015

(03-25-2015, 08:12 PM)Raducu Wrote: Mie îmi pare rău că după o perioadă de inactivitate constat că am nimerit într-un mediu ostil gata să mă sfâşie de fiecare dată când încerc să subliniez faptul că trebuie respectat regulamentul. Haha

E un mediu neobisnuit cu activitatea si un mediu in care regulamentul n-a mai fost necesar pentru ca nu a fost activitate. Toate se leaga.

Odata cand o sa existe si activitati organizate in comunitate lucrurile o sa revina la normal in mod normal. Pana atunci, trebuie sa realizam ca e un forum in care nu are nici un rost sa facem remarci jignitoare sau rautacioase doar ca sa le facem.

@X: Cat despre Hiperboreanul, eu nu l-as invita sa plece. Smile


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 03-25-2015

Si pana la urma cine ce regula a incalcat?


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Szekemri - 03-25-2015

(03-25-2015, 09:02 PM)soul of darkness Wrote: Si pana la urma cine ce regula a incalcat?

In ultimele postari a fost doar o ironie/gluma de-a lui Cyrus. Nu cred ca a fost chiar o incalcare a regulamentului.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Cyrus35 - 03-25-2015

Haha si mă rog, acele 85000 de postări oare cine le.a făcut? Nu tot noi, userii de rând?
eu chiar nu stiam cine mai e si acest raducu', fiind inactiv îmi e dificil sa îmi dau seama care mai e cine.
preafericit - era strict o legătură la "funcția" pe care o are si autoritatea de care a dat dovada in ultimele postări, cat si o legătură la "Nobody is perfect I am nobody".
ps: e scris in regulament ca trebuie sa folosesc diacritice? Având in vedere ca scriu de pe mobil, îmi intra autocorectul si e destul de dificil sa scriu corect. Asa ca sunt sâsâit !
edit: ahh si nu stiu care pe care a jignit in timp ce tu folosesti exprimarea "scursurile internetului de pe wog!"


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Vladeisan - 03-25-2015

http://www.pcgamer.com/twitch-suffers-security-breach-resets-all-passwords/

Ba ce-i asta?!


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Cyrus35 - 03-25-2015

Ce e ala twitch?


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Szekemri - 03-25-2015

Am auzit si eu de chestia aia. Haha I-a hackuit bine, se pare.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 03-25-2015

(03-25-2015, 09:54 PM)Terente Wrote:
(03-25-2015, 09:02 PM)soul of darkness Wrote: Si pana la urma cine ce regula a incalcat?

In ultimele postari a fost doar o ironie/gluma de-a lui Cyrus. Nu cred ca a fost chiar o incalcare a regulamentului.
Le creeaza Radu pe loc.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - BeoWulf - 03-25-2015

(03-25-2015, 11:10 PM)Cyrus35 Wrote: Ce e ala twitch?

In ziua de azi sa intrebi ce e ala twitch e ca si cum ai intreba ce e ala youtube Haha