World of Gothic - Forum
Discuţiile zilnice din 2015 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Discuţiile zilnice din 2015 (/showthread.php?tid=5337)



RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 05-03-2015

La asta ma refer, ca ramane asa si mie nu imi arata ca am dat thank you.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-03-2015

Nu mai stiu cand am dat sa fac alt cont, si nu primeam mail-u ala, si am zis sa pun acolo la detalii sa nu stiu unde ca nu se trimit mail-urile alea. Pe Warhell2.0 Haha

In fine boss! Eu tot ce am de zis ii ca m-am schimbat. Am trecut prin niste faze schizofrenice de la fumacios, mi-am dat seama ca nazismul ii cea mai mare tampenie boss, va dati seama? Eu unu regret zilele alea (avem voie sa injuram avand in vedere ca suntem putini si maturi creca)? ...
Am trecut prin multe, nici nu stiu cum sa va explic si de ce Haha ... da na, imi pare rau ca v-am . comunitatea inainte cu tampenile alea. Am avut nevoie de o revelatie, eram prea inchis in mine, prea handicapat sa-mi dau seama ce e prezentu si ce e trecutu..
Respect. Nu stiu cum m-ati suportat, eu numa cand ma gandesc imi vine sa ma dau cu capu .
Johnny.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 05-03-2015

Doamne fereste.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Szekemri - 05-03-2015

(05-03-2015, 08:47 PM)Warhell Wrote: Nu mai stiu cand am dat sa fac alt cont, si nu primeam mail-u ala, si am zis sa pun acolo la detalii sa nu stiu unde ca nu se trimit mail-urile alea. Pe Warhell2.0 Haha

In fine boss! Eu tot ce am de zis ii ca m-am schimbat. Am trecut prin niste faze schizofrenice de la fumacios, mi-am dat seama ca nazismul ii cea mai mare tampenie boss, va dati seama? Eu unu regret zilele alea (avem voie sa injuram avand in vedere ca suntem putini si maturi creca)? ...
Am trecut prin multe, nici nu stiu cum sa va explic si de ce Haha ... da na, imi pare rau ca v-am . comunitatea inainte cu tampenile alea. Am avut nevoie de o revelatie, eram prea inchis in mine, prea handicapat sa-mi dau seama ce e prezentu si ce e trecutu..
Respect. Nu stiu cum m-ati suportat, eu numa cand ma gandesc imi vine sa ma dau cu capu .
Johnny.

Mda, inca mai e problema cu mailurile. Abia in zilele astea am vazut si noi si ne-am apucat de rezolvat.

Cu warhell2.0 nici nu m-am gandit sa ma uit la detalii. Smile


---------------------
Arata cam naspa pluginul cu Thank you sau mi se pare mie?


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Edd - 05-03-2015

(05-03-2015, 08:51 PM)Terente Wrote: Arata cam naspa pluginul cu Thank you sau mi se pare mie?

Daca am fi primit ceva pentru acel thank you (cel care primeste thank you) era ok cred, dar asa ce rost are? |(


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Szekemri - 05-03-2015

(05-03-2015, 08:53 PM)Pain Wrote:
(05-03-2015, 08:51 PM)Terente Wrote: Arata cam naspa pluginul cu Thank you sau mi se pare mie?

Daca am fi primit ceva pentru acel thank you (cel care primeste thank you) era ok cred, dar asa ce rost are? |(

Mda. Oricum arata naspa si strica tot templateul.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 05-03-2015

Era urat oricum, mai bine fara el.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-03-2015

@soul: Stiu. Asa mi-a spus si psihologul. Grin
Am vazut mai de mult cand am intrat aici ca vorbea un copil .. parca de vreo 12 ani de droguri. Daca mai ii pe forum si tot vrea sa incerce..... doar un sfat prietenesc.
Nu baga legale. Eu am fost dependent ... si Doamne multam' ca am rezistat sevrajului si nu am fost niciodata prins de politie, au fost 2 faze nasoale, cand am fost cu niste fete pe la vreo 2 noaptea, toti eram fumacios si s-o oprit la noi. Alea erau prin iarba tot radeau, si eu eram in picioare cu inc-un preten. Ne-o luat datele,vorbea cu alea in engleze si inainte sa plece o intrebat-o pe una dintre alea doua daca ii e rau ..no numa' bun ca dupa ce o plecat politia, o vomitat. Patasti.
Si a doua oara cand am venit de la ziua mea anu trecut ... era vreo 4 dimineata si opreste o masina, Dacia Nova sau cum ii zice, ies numa bine 2 agenti, ne arata insigna de la SRI si ne ia datele. Eu aveam legale la mine. Daca aveau mandat, acuma nu eram aici.
Don't do drugs.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 05-03-2015

Gata cu drogurile, politica, nazismul, acum ce faci?


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-03-2015

Imi traiesc viata cum trebuie, ma gandesc doar la prezent si la viitor. Trecutul e degeaba. Din greseli nu se invata, ideologiile nu inviu peste noapte, si intelegi ideea.
N-am mai bagat nimic din noiembrie anu trecut, si ma simt foarte bine, doar ca mai am atacuri de panica si simptome schizofrenice.
Am fost acum o luna la Brasov la lucru.
Trebuia sa schimb neoane si becuri cu echipa mea la caminele de la Universitatea Transilvania ... orasul e genial .. a fost cea mai frumoasa saptamana, mi-am facut o gramada de prieteni la caminele alea, mai ales ca eram cazat acolo .. in caminul 10.
In fine, ideea e ca intr-o seara dupa ce terminasem lucrul m-am dus pe scari in camin sa fumez si eu acolo o tigara sanatoasa cu niste fete ce le-am cunoscut .. si numa' vad ca vine unu si ne intreaba de chiromantie, ca el stie sa citeasca in palma si pana mea .. citeste la fete, si no .. am devenit si eu curios .. ce mi-o spus mi-o beep viata.
Mi-o zis trecutu, prezentu si viitoru. Mi-o spus ca i-a trebuit doar sa se uite in ochiul meu drept ca sa realizeze ca am un psihic epuizat si ca intradevar am probleme de la faza cu bagatu inainte. Nu stiu cum o reusit, dar cu o serie de intrebari repetate o reusit sa ma faca sa ma simt drogat, l-a scos pe Johnny, el raspundea la intrebari, eu doar ma uitam cum comunicam.
In cele din urma mi-a zis ca ori vizitez un psiholog si frecventez biserica, ori o sa inebunesc total si o sa dau in cap pe la vreo 30 de ani .. si desigur o sa fiu inchis .. ori la nebuni ori la inchisoare.
Si uite asa am ajuns sa ma duc la psiholog, de unde mi-a recomandat sa-mi scot trimitere la psihiatru, unde trebuie sa ma duc luna asta .. si am inceput sa ma rog.

Stiu ca e ciudat ce cititi. Dar mna...

Terente, sa stii ca ma tot gandeam daca mai esti la facultate, si daca esti acolo unde am fost eu. Stiam ca faci faculta in Brasov, atat.