World of Gothic - Forum
Discuţiile zilnice din 2015 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Discuţiile zilnice din 2015 (/showthread.php?tid=5337)



RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 05-03-2015

Esti si credincios acum ?


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-03-2015

Nu sunt obsedat, dar cred.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 05-03-2015

Unde e Kristi acum. Haha


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-03-2015

Ce mai face?


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 05-03-2015

Nu am idee, poate la biserica.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-03-2015

Nu fi rau boss.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Szekemri - 05-03-2015

(05-03-2015, 09:09 PM)Warhell Wrote: Am fost acum o luna la Brasov la lucru.
Trebuia sa schimb neoane si becuri cu echipa mea la caminele de la Universitatea Transilvania ... orasul e genial .. a fost cea mai frumoasa saptamana, mi-am facut o gramada de prieteni la caminele alea, mai ales ca eram cazat acolo .. in caminul 10.

Woowow. Haha Nu mai stau la camin de ceva timp. Si te-au cazat in caminul 10? Cat de smecher. Eu am stat in caminul 4 + caminul 5, 7 si 10 vara si in sesiunile de restante. Grin Aveam caminul de fete in fata, dar l-ai vazut si tu, cred.

Memorandului e un campus trist de cand am plecat eu. Haha

(05-03-2015, 09:09 PM)Warhell Wrote: Terente, sa stii ca ma tot gandeam daca mai esti la facultate, si daca esti acolo unde am fost eu. Stiam ca faci faculta in Brasov, atat.

Mai sunt, am inceput masterul. Am zis mai sus unde am stat. Daca mai ajungi in Brasov, ma anunti.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 05-03-2015

O sa putem sa cumpara icoana cu sleeper sa o pune la profil?


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Szekemri - 05-03-2015

(05-03-2015, 09:30 PM)soul of darkness Wrote: O sa putem sa cumpara icoana cu sleeper sa o pune la profil?

Da, cand o sa aflu cum pot sa fac asta. Haha


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-03-2015

Deci caminul 10 mi s-a parut pe departe cel mai misto camin. Acolo ii baga pe toti cu proiectul Erasmus. M-am facut prieten cu un turc, tot insista sa ii mananc cartofii prajiti care ii facea, si mno, cum sa refuz eu mancare Haha.

Caminul 9 .. sau nu mai stiu ce numar avea, dar stiu ca era fata in fata cu zecele ... a fost un chin pentru mine sincer, acolo toti isi faceau mancarea pe resouri inafara camerelor, chiar pe hol unde schimbam eu becurile. -_- Si erau niste mirosuri de nesuportat .. ceapa, oua ... ... si mai faceau si o caldura, numa acolo am dat jos 1 kg.
Caminele 4 si 5 mi s-au parut cele mai curate, mi-a placut ideea cu wc-urile in camera. In 10 de exemplu era grup sanitar comun .. si sa vezi faza Haha
Ma duc cu sefu in baie la caminu 10 sa schimbam neoanele, si dupa vreun sfert de ora de lucrat pe acolo numa ne vine dintr-o data o mireasma d'aia ... si nu stiam de unde vine, ca nu intrase nimeni de cand eram noi acolo ... si numa vedem cum iasa unu din wc ... ala era acolo de mai mult de un sfert de ora. Haha
Oricum, faza cu baile era cea mai naspa, noroc pe mine ca ma ocupam doar de holuri, si terminam cat mai lent posibil, ca daca terminam repede trebuia sa ajut la bai. Haha
Mi-am facut gramezi de prieteni, chiar m-au chemat niste moldoveni la ei in camera, ne-am luat bere, ne-am jucat pe laptop, o adus fete. Genial. A fost o saptamana geniala, pacat ca n-am sa urmez facultatea.

Ce confuze erau strazile de pe acolo. Strada lunga, strada mijlocie .. vai de capu meu. Haha Si tot trebuia sa ocolim pe ele cand mergeam in caminu 1, ca se lucra acolo. Deci din caminu 10 sa ajungem in 1 trebuia sa iesim pe strada lunga si va de beepu meu. Oricum o fost genial.

Da da, era camin de fete peste drum de 10. Chiar spionam noaptea cand se schimbau. Wink Si am prins vreo 2. Deci peste drum, si dupa la stanga de caminu 10 era caminu ala cu resourile de nesuportat. Ala de peste drum de 10 o fost chiar misto si curat. Nu erau resouri acolo.