World of Gothic - Forum
Discuţiile zilnice din 2015 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Discuţiile zilnice din 2015 (/showthread.php?tid=5337)



RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-06-2015

Ceva de genu ... Haha

....Ma baieti ... ce inseamna linistea pentru voi?


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 05-06-2015

Ce liniste.... petrecere dupa petrecere, sunt ca Iisus, ma distrez de minune.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-06-2015

Despre asta vorbeam ... am ajuns la un moment unde nu pot gasi liniste nici acasa ... incep sa devin depresiv din cauza asta.
In viata mai mult ca sigur daca nu esti bogat in draci nu o sa gasesti liniste cand vrei tu, iar dupa moarte ... f*** it, oricum ajungem in iad...nici dupa moarte nu mai dam de ea. La reincarnare, daca exista la fel .. ... singura metoda de liniste posibila pentru omul sarac e moartea si atat, fara rai sau iad, fara reincarnare, doar ca de linistea asta nu iti dai seama.
Ma gandesc sa ma fac filozof .... va dati seama, un filozof schizofrenic n-o existat vreodata.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 05-06-2015

Filozof schizofrenic?Crezi ca esti primul, eu nu cred.
Nu trebuie sa fii bogat ca sa fii linistit, dar nici sarac lipit pamantului daca esti nu poti sa stai linistit, trebuie sa faci ce iti place, sa ai cu cine sa faci asta, daca ti-ai gasit persoanele astea nu iti mi trebuie altceva, sa faci o petrecere cu 25 de lei in 5 persoane si a iesit mare caterinca.
In fine, nici eu nu inteleg nu inteleg ce spun, am fost treaz de la 5 si mna ma duc sa ma culcos cred.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Kristi - 05-07-2015

@Warhell: Nu stiu cate iti mai amintesti din regulile forumului, da' asta nu-i santier, asa ca incearca sa nu mai folosesti dă f-word.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 05-07-2015

Kristi, te-am visat acum 3 oreeeee mann


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Kristi - 05-07-2015

(05-07-2015, 01:45 AM)soul of darkness Wrote: Kristi, te-am visat acum 3 oreeeee mann

Shhhh! Nu-mi dezvalui puterile in public!


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-07-2015

(05-06-2015, 11:47 PM)soul of darkness Wrote: Filozof schizofrenic?Crezi ca esti primul, eu nu cred.
Nu trebuie sa fii bogat ca sa fii linistit, dar nici sarac lipit pamantului daca esti nu poti sa stai linistit, trebuie sa faci ce iti place, sa ai cu cine sa faci asta, daca ti-ai gasit persoanele astea nu iti mi trebuie altceva, sa faci o petrecere cu 25 de lei in 5 persoane si a iesit mare caterinca.
In fine, nici eu nu inteleg nu inteleg ce spun, am fost treaz de la 5 si mna ma duc sa ma culcos cred.
Mari cuvinte. Si vorbesc serios aici.
(05-07-2015, 12:40 AM)Kristi Wrote: @Warhell: Nu stiu cate iti mai amintesti din regulile forumului, da' asta nu-i santier, asa ca incearca sa nu mai folosesti dă f-word.
Nu-i bai Kristi, respect man.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 05-07-2015

Si eu sunt un poetos, scriu pe coji de copac si frunze de dud.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-07-2015

Pa' asa-i fain. Haha