World of Gothic - Forum
Discuţiile zilnice din 2015 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Discuţiile zilnice din 2015 (/showthread.php?tid=5337)



RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-07-2015

No acuma nu chiar atata .. Haha
Eu unul am avut noroc de un prieten foarte bun ce m-o luat ca nazist si acuma incepe sa regrete ca nu mai sunt ... Haha E cel ce era cu mine atunci la faza aia de care am povestit.
Cu totii meritam un prieten ca el ...


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Szekemri - 05-07-2015

Si eu l-am visat pe Johnny si mi-a spus sa nu mai inventez caractere pentru greselile/lucrurile pe care le-am facut. What


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-07-2015

Da stiu ca suna ciudat Haha
Asa-i cu schizofrenia no.
Psihologul mi-a spus ca Johnny a fost creat din esecuri, dezamagiri si nervi ce au ramas in subconstient ... toate astea l-au creat in ziua aia. Seems legit.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Szekemri - 05-07-2015

(05-07-2015, 10:25 PM)Warhell Wrote: Da stiu ca suna ciudat Haha
Asa-i cu schizofrenia no.
Psihologul mi-a spus ca Johnny a fost creat din esecuri, dezamagiri si nervi ce au ramas in subconstient ... toate astea l-au creat in ziua aia. Seems legit.

Psihologul e un... este.. Nobody cares din ce motive a aparut. A aparut ca sa dai vina pe el cand o ai ocazia sa dai vina pe el. Si trebuie distrus si exclus din discutii.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-07-2015

Nu-mi cunosti situatia detaliat ... nu doar psihologul a zis-o.
In fine, hai sa-l excludem din discutii in cazul asta. Smile


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Szekemri - 05-07-2015

(05-07-2015, 10:34 PM)Warhell Wrote: Nu-mi cunosti situatia detaliat ... nu doar psihologul a zis-o.
In fine, hai sa-l excludem din discutii in cazul asta. Smile

Normal ca nu o cunosc. Poti sa-l incluzi.. dar eu o sa te judec pentru asta. In sensul ca o sa te cred crazy! Nu ca ar conta parerea altora.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 05-07-2015

Da de ce Jony si nu Gigel, Marcel, Mitica, Vasile?


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-07-2015

Nici nu ma asteptam la altceva sincer cand m-am apucat sa vorbesc despre el, dar pana la urma asta sunt eu. Imi cunosc probleme, nu imi este rusine sa recunosc ca am inceput de schizofrenie, ca trebuie sa merg la psihiatru, c-am fumat ... pentru mine nu mai exista rusine, doar bun simt. Daca va deranjeaza ceva din chestile ce le scriu aici, ma opresc fara nici o problema. Nu sunteti platiti ca psihologii ca sa ma ascultati oricum. Grin

(05-07-2015, 10:38 PM)soul of darkness Wrote: Da de ce Jony si nu Gigel, Marcel, Mitica, Vasile?

Pur si simplu tot radeam in continu .. si dintr-o data m-am oprit si am zis fara control catre fratelo .. "Vezi ca eu sunt Johnny" ... sa stii ca mereu am vrut sa-mi dau seama de ce Johnny .. mi-am pus si eu intrebarea ta de multe ori .. nu mi-a spus niciodata, dar a avut intentia de ziua mea anu trecut. Mai era inca unu asa si l-a luat urat ... adica nu vorbea, nu facea nimic .. era ciudat, si Johnny incepea sa ii spuna Jimmy, nu-l scotea din chestia asta ... si pana la urma mi-am dat seama ca Jimmy eram eu inainte.
Singuru indiciu avand in vedere numele ... nici asta nu prea ii.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Edd - 05-07-2015

@Warhell nu crezi totusi ca e ciudata faza cu Jonny? Vreau sa spun ca mi-ai zis ca nu e bine sa fiu trist etc, dar crezi ca e bine sa.... ei bine, Johnny?

Show Content



RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-07-2015

Ii ciudata, logic.
Dar uite aici o vorba de aur:
"There's a Slim Shady in all of us" ...

Ma ce ma dispera ca nu stiu sa donez ore-u asta ...