World of Gothic - Forum
Discuţiile zilnice din 2015 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Discuţiile zilnice din 2015 (/showthread.php?tid=5337)



RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-12-2015

Ai de capu meu ce profa de romana am...O prins ciuda pe mine si nu vrea sa ma bage in BAC. Haha))
Am 2 de 6 acuma, si o zis ca ma umple de 1 special sa nu trec.
Ea ne face inculti, saraci si drogati .. si intre timp ea mananca guma si sta pe telefon in ora ... i-am cerut si eu o guma ca tot omu si s-o enervat.
Sa mor daca n-o filmez si o dau afara din scoala.

Am mai condus revolte de genu contra lu' dirigu, am luat juma de clasa cu mine la directoare si am dat-o in bara ... s-o luat de un prieten ca de ce poarta cercel, ca e impotriva regulamentului, la care io si prost, ii zic ca ea de ce poarta cercel. Asa s-o terminat revolta...am fost scosi in toata gloria afara .... si m-am pus si mai rau cu dirigu. Drame peste drame ma la scoala asta.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Szekemri - 05-12-2015

(05-12-2015, 09:02 PM)Warhell Wrote: Ai de capu meu ce profa de romana am...O prins ciuda pe mine si nu vrea sa ma bage in BAC. Haha))
Am 2 de 6 acuma, si o zis ca ma umple de 1 special sa nu trec.
Ea ne face inculti, saraci si drogati .. si intre timp ea mananca guma si sta pe telefon in ora ... i-am cerut si eu o guma ca tot omu si s-o enervat.
Sa mor daca n-o filmez si o dau afara din scoala.

Am mai condus revolte de genu contra lu' dirigu, am luat juma de clasa cu mine la directoare si am dat-o in bara ... s-o luat de un prieten ca de ce poarta cercel, ca e impotriva regulamentului, la care io si prost, ii zic ca ea de ce poarta cercel. Asa s-o terminat revolta...am fost scosi in toata gloria afara .... si m-am pus si mai rau cu dirigu. Drame peste drame ma la scoala asta.

Cu revolte de genu sunt de acord. Smile Stiu cand eram mici prin generala ne-am organizat si am facut un gen de greva toata clasa.. cu afise prin clasa, bancile mutate, dinastea. Chiar daca ideea in sine e una copilaroasa si e posibil ca sa nu ai dreptate, inveti o gramada din chestii de genul.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-12-2015

Mie sincer imi pare rau ca am condus revolta aia ... dirigu mereu ne-a vrut binele, doar ca nu-l prea intelegeam noi. De la 80 de absente mi-a redus pana la 40 (fara motivari), de la media 3 la purtare a facut tot posibilu sa o urce la 5 (acuma am 10 pe semestru asta, nu raman repetent). Si cand o trebuit sa plec la lucru in timpul scolii, iara mi-o motivat. Pe clasele a 9-a si a 10-a cand eram pita lu Dumnezeu eram favoritu lui ... cand termin clasa ii bag acolo un cadou.

Da' in schimb profa de romana ... m-o facut diavol ma. Scot eu diavolu la ea pana termin clasa.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 05-13-2015

Ce-ai face daca ai fi presedinte pentru o zi ?


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-13-2015

Fac cumva sa raman mai mult. Haha


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 05-13-2015

Faza e ca nu poti face nimic ca presedinte.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 05-13-2015

Asta-i adevarat.
Ar trebui sa fie cam asa:
"Ce ai face daca ai fi premier pentru o zi?"
..sau..
"Ce ai face daca ai fi mason pentru o zi?"

Daca tot is tabere si tabere care tin cu Juve sau Real ... eu doar sper sa fie prelungiri si penalty-uri. Grin .. si no' .. sa castige Realu ca am un prieten bun ce tine cu ei ..
Vorba lui la cate un El Clasico:
"La El Clasico se coboara ingerii din ceruri si canta"


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Hiperboreanul - 05-14-2015

(05-12-2015, 09:02 PM)Warhell Wrote: Ai de capu meu ce profa de romana am...O prins ciuda pe mine si nu vrea sa ma bage in BAC.

Ce profa de fizica/chimie avem.... o sa zici ca nu e ca a ta... dar nu fii sigur, asta-i mai satana decat Codrin Bradea Haha

(05-12-2015, 09:02 PM)Warhell Wrote: Am mai condus revolte de genu contra lu' dirigu, am luat juma de clasa cu mine la directoare si am dat-o in bara ... s-o luat de un prieten ca de ce poarta cercel, ca e impotriva regulamentului, la care io si prost, ii zic ca ea de ce poarta cercel. Asa s-o terminat revolta...am fost scosi in toata gloria afara .... si m-am pus si mai rau cu dirigu. Drame peste drame ma la scoala asta.

.... cand diriga o sustine si apara pe una care se crede sefa clasei...... si ma rog, altele ce le mai face asta Angry Haha


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 05-14-2015

De ce tot vad ca nu am citit ceva dar am citit ?


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Edd - 05-14-2015

Mark All Forums Read

Singura solutie. Haha