World of Gothic - Forum
Discuţiile zilnice din 2015 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Discuţiile zilnice din 2015 (/showthread.php?tid=5337)



RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Edd - 06-07-2015

(06-07-2015, 06:02 PM)Terente Wrote: De ce crezi ca e normal? Wogul nu interzice dezbaterea. Noteeth

Pai gandeste asa: Tu mergi la o zi normala de lucru si cand te intorci afli ca sotia si copii ti-au fost omorati de niste rromi, anunti politia si nimeni nu vrea sa faca nimic. Nu e normal sa ii intoci favoarea celui ce ti-a omorat familia? Ma gandesc ca daca autoritatile ar fi luat masuri, nici el nu ar fi recurs la o astfel de metoda.
Si nu, nu ma refeream la dezbatere, rasismul este interzis deci na. Flower


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Szekemri - 06-07-2015

(06-07-2015, 07:14 PM)Tendō Wrote:
(06-07-2015, 06:02 PM)Terente Wrote: De ce crezi ca e normal? Wogul nu interzice dezbaterea. Noteeth

Pai gandeste asa: Tu mergi la o zi normala de lucru si cand te intorci afli ca sotia si copii ti-au fost omorati de niste rromi, anunti politia si nimeni nu vrea sa faca nimic. Nu e normal sa ii intoci favoarea celui ce ti-a omorat familia? Ma gandesc ca daca autoritatile ar fi luat masuri, nici el nu ar fi recurs la o astfel de metoda.
Si nu, nu ma refeream la dezbatere, rasismul este interzis deci na. Flower

Pai e universal valabila chestia asta. Daca cineva (fie el rrom, fie el roman, fie el extraterestru) ii face vreun rau familiei mele si este ultima mea solutie pentru a ma simti mai bine, i'll go and fucking kill them. Dar in articolul ala zicea ceva de razbunare? Sincer, nu l-am citit pe tot.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 06-07-2015

Niste tigani ****** au vrut sa fure din casa aluia si cand au intrat au vazut-o pe nevasta-sa si copilul, probabil au si violat-o inainte sa o omoare apoi i-a mai dat si foc la casa, bine le-a facut cand a intrat peste satra aia de ****.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Edd - 06-07-2015

(06-07-2015, 07:45 PM)Terente Wrote: Pai e universal valabila chestia asta. Daca cineva (fie el rrom, fie el roman, fie el extraterestru) ii face vreun rau familiei mele si este ultima mea solutie pentru a ma simti mai bine, i'll go and fucking kill them. Dar in articolul ala zicea ceva de razbunare? Sincer, nu l-am citit pe tot.

"Am omorît 24 de oameni, bărbaţi, femei şi copii, iar totul a fost imediat trecut la "strict secret" de Securitate şi Miliţie, care nu voiau să apară un conflict între ţigani şi români. Toate urmările acestei răzbunări au fost şterse."

Si da, nu conteaza daca e rrom, roman, extraterestru, doar ca in ultima vreme cele mai multe chestii de genu sunt facute de rromi.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Hiperboreanul - 06-08-2015

(06-07-2015, 08:55 AM)Vladeisan Wrote: Hey am implinit 14 ani pe 10 mai Smile

No' la multi ani! Smile

(06-07-2015, 06:01 PM)Terente Wrote: Tare e ca Ponta zicea ca o sa-ti dea demisia daca o sa fie vreodata anchetat in ceva de genu. Se cam repeta fazele astea si doar prostii mai pot avea incredere in orice om din politica romaneasca. Si vorba aia, avem prosti destui. Destui destui.

Cam toti politicienii romanii sunt la fel, ma rog cu mici... mici exceptii...

(06-07-2015, 08:23 PM)soul of darkness Wrote: Niste tigani ****** au vrut sa fure din casa aluia si cand au intrat au vazut-o pe nevasta-sa si copilul, probabil au si violat-o inainte sa o omoare apoi i-a mai dat si foc la casa, bine le-a facut cand a intrat peste satra aia de ****.

Zici bine... is de acord cu tine.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 06-10-2015

(06-07-2015, 09:24 PM)Tendō Wrote: Si da, nu conteaza daca e rrom, roman, extraterestru

Sau Deez nuts!




Am gasit un milion pe jos baietii, si tot drumul spre casa ma asteptam sa vina careva cu camera video de la un TV Show si sa-mi spuna ce persoana oribila sunt. Haha
Eh, acuma sper ca un bogatan si-o piert banii ... sa-i fi fost prea lene sa se aplece dupa ei.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 06-11-2015

Allahu Akbar


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 06-11-2015

Stii cine mai zice Allahu Akbar?

....

Show Content



RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 06-11-2015

(06-11-2015, 05:31 PM)Warhell Wrote: Stii cine mai zice Allahu Akbar?
Miazz Khalifa?


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Szekemri - 06-11-2015

Unul dintre adminii wogului merge la Sziget Festival 2015. Uhuhu. Haha Ma laud si eu in cat mai multe locuri cu putinta. Ignore me. Really.