World of Gothic - Forum
Discuţiile zilnice din 2015 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Discuţiile zilnice din 2015 (/showthread.php?tid=5337)



RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 06-23-2015

Nu doar romanilor, ci tuturor locuitorilor din Italia si eu ma opun unei asemenea absurditati.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Hiperboreanul - 06-24-2015

(06-23-2015, 02:52 PM)soul of darkness Wrote: Nu doar romanilor, ci tuturor locuitorilor din Italia si eu ma opun unei asemenea absurditati.

Cred că o să fie destui oameni, care să se opună chestiei ăsteia, or fi majoritatea adormiți de iluzii dar nu cred că or fi atât de proști ca să admită chestia asta. Cică celor care nu acceptă implantarea li se dă amendă de 3000 de euro sau închisoare până la 6 luni..... în așa hal s-a ajuns, dacă refuzi să fii sclavul lor te închid sau amendează....


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Kristi - 06-24-2015

Sper ca ultimele 3 postari de aici sunt sarcastice... Haha Cum puteti sa credeti asa ceva? Daca chiar ar fi adevarat, nu credeti ca ar fi plin internet-ul de articole despre asta? Si pot numara site-urile care vorbesc despre asta pe o singura mana... cu cateva degete lipsa. Smile


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 06-24-2015

Mi se rupe, asa ceva nu o sa intample in Romania si in alte tari deoarece mereu o sa existe revolte.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Szekemri - 06-24-2015

Quote:"Şi ea (Fiara, Antihristul, n.m.) îi sileşte pe toţi, pe cei mici şi pe cei mari, şi pe cei bogaţi şi pe cei săraci, şi pe cei slobozi şi pe cei robi, ca să-şi pună semn pe mâna lor cea dreaptă sau pe frunte. "

Deci, Nini, aveţi grijă!

+ Soul are dreptate. N-o să se ajungă acolo niciodată. De asta există revolte. Dar stai! Dacă vine al 5-lea război mondial şi după distrugeri în masă oamenii ori sunt obligaţi să facă asta, ori sunt nevoiţi şi acceptă să facă asta? Eh. Posibil într-un viitor apropiat.




RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 06-24-2015

Deci, Nini ai grija.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Hiperboreanul - 06-25-2015

(06-24-2015, 08:25 PM)Kristi Wrote: Sper ca ultimele 3 postari de aici sunt sarcastice... Haha

Soul are dreptate, dar totusi vor gasi ei vreo metoda...

(06-24-2015, 10:16 PM)Terente Wrote:
Quote:"Şi ea (Fiara, Antihristul, n.m.) îi sileşte pe toţi, pe cei mici şi pe cei mari, şi pe cei bogaţi şi pe cei săraci, şi pe cei slobozi şi pe cei robi, ca să-şi pună semn pe mâna lor cea dreaptă sau pe frunte. "



RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 06-25-2015

Nu o sa se intample, daca tu ai inventa cipurile ti le-ai implanta tie sau ai vrea ca copilului tau sa ii implanteze un cip ?
Si cu piramida cu ochi care e pusa de illuminati, nu, ala e ochiul lui Dumnezeu care vegheaza omenirea si restul sunt niste rahaturi in care voi credeti imediat.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Bamfy - 06-25-2015

Wow, numai lume noua aici?
Aaa, nvm eu frecventam worldofgames


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Szekemri - 06-25-2015

(06-25-2015, 05:18 PM)Bamfy Wrote: Wow, numai lume noua aici?
Aaa, nvm eu frecventam worldofgames

Şi noi frecventam worldofgames.