World of Gothic - Forum
Discuţiile zilnice din 2015 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Discuţiile zilnice din 2015 (/showthread.php?tid=5337)



RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 07-29-2015

Ma eu zic ca Putin ii omu inceputului de secol. Mie imi place ce face si e bine ca nu vrea ca Europa sa devina dependenta de America. Din partea mea sa ne invadeze .. eu fug in Elvetia.
Si am promovat in Gold Nova Master, si inca o victorie sau doua si is Master Guardian I. Yay


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Robi - 07-29-2015

(07-29-2015, 07:35 PM)Warhell Wrote: Si am promovat in Gold Nova Master, si inca o victorie sau doua si is Master Guardian I. Yay

Cu toate ca na , nu e nici o diferenta intre cele doua.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 07-30-2015

E amuzant ca in ziua de azi toata lumea cica stie ce e dragostea.
Ce ii aicea nu-i dragoste, e disperare.

In alte stiri, pa Master Guardian, c-am piert ieri cand te-am chemat Robi ca am luat 2 blue screen-uri .. adio sir de victorii ..


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 07-30-2015

Trebe din cand in cand




RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 07-30-2015

Man deci m-am uitat prin postarile mele de acum nu stiu cati ani. Nu-mi vine sa cred ce retardat, idiot si copil handicapat am putut sa fiu ... ai de capu meu, si ma mai mir de ce o aparut Johnny ...
Nici nu-mi vine sa cred ce tampenii scoteam din destele astea .. cica am avut cancer, cica avea 16-17 ani sau cat ziceam .. ma si din cate vad nazistu asta mic vedea comunitatea ca ceva a lui, in care trebuia sa-si exercite puterea lui de copil cu vise de conducere. Ma eu nu-l condamn, a folosit ce-o invatat. Doctrina nazista s-a bazat pe putere si minciuna.
Io imi cer scuze pentru omu ala man da' imi pare rau ca nu prea mai am cui... tot parca ma bufneste rasu cand ma gandesc cum eram atunci si cum is acum ... voi va dati seama ca daca nu fumam poate ramaneam tat asa? Ce se alegea cu viata mea? Ajungeam pe la Noua Dreapta sa mi-o deie pedofilii aia .. ai de capu meu .. scuze man. V-am disturs comunitatea ... da in mod normal n-ar trebui sa-mi cer scuze pentru ca nu mai sunt copilu ala .. da io tot imi cer scuze ca no .. nu-s orgolios ... ma doare de orgoliu.

Imi place cucuruzu la nebunie. Cand manc cucuruz ma simt mai desptet. Mai patesc si la seminte chestia asta. Sa imi fac griji?


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - SirSeby - 07-31-2015

Mai apare odata GMP?


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 08-01-2015

Vrajeli, daia ai contul de steam Nazistul1933-1989.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 08-01-2015

Ma bantuie trecuturile


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Szekemri - 08-01-2015

(07-30-2015, 07:38 PM)Warhell Wrote: Man deci m-am uitat prin postarile mele de acum nu stiu cati ani. Nu-mi vine sa cred ce retardat, idiot si copil handicapat am putut sa fiu ... ai de capu meu, si ma mai mir de ce o aparut Johnny ...
Nici nu-mi vine sa cred ce tampenii scoteam din destele astea .. cica am avut cancer, cica avea 16-17 ani sau cat ziceam .. ma si din cate vad nazistu asta mic vedea comunitatea ca ceva a lui, in care trebuia sa-si exercite puterea lui de copil cu vise de conducere. Ma eu nu-l condamn, a folosit ce-o invatat. Doctrina nazista s-a bazat pe putere si minciuna.
Io imi cer scuze pentru omu ala man da' imi pare rau ca nu prea mai am cui... tot parca ma bufneste rasu cand ma gandesc cum eram atunci si cum is acum ... voi va dati seama ca daca nu fumam poate ramaneam tat asa? Ce se alegea cu viata mea? Ajungeam pe la Noua Dreapta sa mi-o deie pedofilii aia .. ai de capu meu .. scuze man. V-am disturs comunitatea ... da in mod normal n-ar trebui sa-mi cer scuze pentru ca nu mai sunt copilu ala .. da io tot imi cer scuze ca no .. nu-s orgolios ... ma doare de orgoliu.

Warhell, purtand o discutie sincera acum, imi pare bine ca zici chestiile astea. Dar vezi numai sa nu te indrepti catre ceea ce face turma. Mna. Nu mai sunt omul de altadata ca sa pot continua ceea ce am avut de spus.

Haha

SirSeby, conform si ultimei propozitii, nu stiu cand sau daca o sa fie gata serverul.. Eu sunt dispus sa cumpar hostul, dar sincer, creierul nu ma mai indeamna sa ma apuc sa configurez gmpul si dinastea.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Ducipal - 08-01-2015

Ora 11,beau de la 6 seara si încă mai beau,sa-mi dea cineva o medalie.