World of Gothic - Forum
Discuţiile zilnice din 2015 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Discuţiile zilnice din 2015 (/showthread.php?tid=5337)



RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Szekemri - 08-01-2015

(08-01-2015, 11:06 AM)Ducipal Wrote: Ora 11,beau de la 6 seara si încă mai beau,sa-mi dea cineva o medalie.

Se aplica ce am zis mai sus, ca iti dadeam medalia pe wog, altfel. Haha


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 08-02-2015

Nu ii e lene lene sa munceasca pentru a cumpara host, ii e lwne sa configureze, wog logic.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Edd - 08-02-2015

Configurarea poate dura destul de mult, plus ca trebuie sa faca si cate ceva pe server. Avand in vedere ca lucreaza nu cred ca are timp de asta.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 08-02-2015

Respect Duci. Eu nu pot sa beau atata ca nu suport sa mi se faca rau de la bautura .. asta mi-o placut la fumacios ca nu-mi era rau niciodata .. la alcool tre' sa ma opresc deobicei cand incepe sa mi se taie filmu. Si eu am ajuns pe la 4 acasa ... da' ce m-am enervat ca la 1 cand am plecat de acasa m-o oprit o masina d'aia de detectivi sau agenti ce or fi si mi-o luat datele ca nu cumva sa-mi fi furat bicicleta singur. Si culmea ca inainte am trecut pe langa o masina de politie parcata, politistu fuma n-avea treaba .. numa ca dupaia sa ma opreasca detectivi d'aia .. da' ce-i drept or fost de treaba astia .. da aia care m-or oprit cand m-am intors or fost mai salai da mna .. nu i-or oprit pe aia ce urlau pe partea aialalta a strazii, m-or oprit pe mine ca rulam cu bicicleta si cu castile linistit ...

Revenind la discutile inteligente .. voi va dati seama ca ne-am nascut in cel mai stupid moment din istorie? Trecand cu vederea peste razboaiele mondiale si evul mediu ... ganditi-va ca ne-am nascut gen inainte cu 100 de ani de la descoperirea Americii, cand toata ciumegimea a aparut .. no' asa suntem noi ..acuma cand insfarsit incepem sa cautam niste preteni prin spatiu ne dam seama ca ne-ar lua 100 si ceva de ani sa ajungem la cea mai apropriata planeta locuibila care foarte probabil mentine viata ... si 100 de ani daca merem cu viteza luminii ... deci scuzati-ma da' eu ma duc sa plang pentru ca nu vreau sa mor pana nu vad viata extraterestra.
E o chestiune personala ce tine si de religie pentru mine ...

Ce buna e mamaliga.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 08-02-2015

Doamne ce om, cine mai zice lucruri random ca mine.
Daca traiam acum 500 de ani ma jucam Got in viata reala.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 08-03-2015

Viata mea e complet random


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Robi - 08-03-2015

Amu ca am terminat si The Witcher 3 , viata mea nu mai are rost..


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 08-03-2015

Mass Effect. Mass Effect. Joaca Mass Effect! Mass Effect!


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Robi - 08-03-2015

Nu e de mine asta.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - soul of darkness - 08-04-2015

Gothic 5.