World of Gothic - Forum
Discuţiile zilnice din 2015 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Discuţiile zilnice din 2015 (/showthread.php?tid=5337)



RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 08-05-2015

Ii buna ideea, eu am vrut sa cumpar tutun pentru pipa da' mnaaa...

O inceput din prostie, o continuat-o anturaju, si o devenit obisnuinta. Eu nu pot face nimica dimineata pana nu fumez o tigara de exemplu. Dupa mancare trebe iara neaparat si inainte de somn ca daca nu, nu pot dormi.
Deci da, tre sa-mi fac griji


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Ducipal - 08-05-2015

Tutunul pt pipa e mult prea scump.Eu am o prietena buna care are un prieten Haha ce face rost de tutun eftin netratat de la unguri.Ma rog mi-e mult prea lene acum dar cred ca de la 1 octombrie o voi face.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Cyrus35 - 08-05-2015

-_-


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Robi - 08-05-2015

(08-05-2015, 04:45 PM)Terente Wrote: Da' de ce fumați voi?

Ce sa faca si ei.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Ducipal - 08-05-2015

Bai nu stiu de restul eu m am apucat pt ca "profa" mea de fizica fuma si in prima zi cand m-am dus la ea m-a intrebat daca fumez si ca sa nu par fraier i-am zis ca da,mi-a dat ea o tigareta dupa aceea am zis ca macar pt meditatii sa-mi iau tigari si asa m-am apucat."Profa" mea de fizica este o fata de 22 de ani avea cred ca 19 la vremea aia cu(virgula) care am facut meditatii la fizica in clasa a 10-a si ca sa nu par fraier am zis sa na,fumez acolo cu ea,aveam pauza de fumat dupa fiecare problema,ma rog,pot spune macar ca nu din cauza anturajului m-am apucat,cum au facut toti in clasa a 9-a cand incercau si cu mine si eu refuzam,m-am apucat cand am vrut eu,dintr-un motiv cretin si nu regret nimic.Fumez pt ca nu stiu,am fost foarte stresat in timpul liceului si m-a ajutat cred cu stresul,adica in loc sa mananc ca in clasa a 8-a acum am fumat,bine,in clasa a 8-a stresul a durat doar cateva luni acum in liceu a durat 3 ani.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Robi - 08-05-2015

Partea trista e ca tot gras ai ramas si fara sa mananci.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Ducipal - 08-05-2015

Tu te iei dupa ce zice lumea pe Skype mai?Sunt foarte bine pt varsta mea.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Robi - 08-05-2015

(08-05-2015, 10:21 PM)Ducipal Wrote: Tu te iei dupa ce zice lumea pe Skype mai?Sunt foarte bine pt varsta mea.

Sa ma iau dupa ce zice lumea pe un forum suna mai convingator? Flower


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Ducipal - 08-05-2015

Hai,ne cunoastem de atata timp,ai incredere,eu-s cel ce aduce sexyul inapoi.


RE: Discuţiile zilnice din 2015 - Warhell - 08-05-2015

Am piert 3 euro pe Flipside vs Kinguin, si asta dupa ce ieri puteam castiga 7 euro pe Flipside vs HR, asta daca botii aia nenorociti m-ar fi lasat sa pariez. Fain cum la meciu asta m-or lasat din prima. Nu pot descrie in cuvinte nervii de acuma, acuma scuzati-ma da' ma duc sa ma dau cu capu de ce am pe aicea, ca iara tre sa pun din banii de tigari bani pe steam!

Mai pierde si Steaua! Ma in seri ca astea vai de scuzati-ma da ma duc afara