World of Gothic - Forum
Trist - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Herold's Platform (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Thread: Trist (/showthread.php?tid=5759)



Trist - meph144 - 01-01-2017

Am intrat astazi pe forum si .. un peisaj trist.
Singurele posturi noi sunt facute de spammeri.
Ce sa intamplat ?
Hai sa salvam wog
postati si voi


Wog nu va moare !


RE: Trist - IronMan - 01-01-2017

La multi ani 2017!




Wog nu va moare !


RE: Trist - Edd - 01-01-2017

(01-01-2017, 01:14 PM)IronMan Wrote: La multi ani 2017!




Wog nu va moare !

Flower Poate o sa revina dupa ce o sa fie lansat Elex.
PS: De spamboti m-am ocupat acum.


RE: Trist - Szekemri - 01-01-2017

La multi ani!
Cum sa-l salvam? Haha Ca timpul, stresul si viata ma termina. Singura solutie e sa redevina un hobby pentru noi, la fel cum era si prin anii trecuti (exclus 2015, in care wogul a fost intr-o coma indusa)

Mi-e naspa ca nici macar de pagina de fb a wogului n-am prea mai avut grija si cred ca sunt si acum niste mesaje necitite pe acolo.

PS: elex n-o sa ne prea ajute.. gameplay-ul presimt ca o sa fie terifiant. Rau de tot. + nici un trailer oficial dupa atat timp..


RE: Trist - soul of darkness - 01-14-2017

(01-01-2017, 08:21 AM)meph144 Wrote: Am intrat astazi pe forum si .. un peisaj trist.
Singurele posturi noi sunt facute de spammeri.
Ce sa intamplat ?
Hai sa salvam wog
postati si voi


Wog nu va moare !
Dar Isus a murit de mult


RE: Trist - meph144 - 01-28-2017

legatura ?
nici macar nu e funny.


RE: Trist - Cyrus35 - 02-19-2017

legatura continua... Haha


RE: Trist - Hydrax - 03-26-2017

Trist Sad sa stii ca ai dreptate, si sa stiti ca si eu in legatura cu Elex am frica.. adica prima data abia asteptam sa apara iar acum mi-e ca nu o sa iasa precum vor developerii Pirahna Bytes, adica ei vorbesc despre joc ca si cum ar fi o capodopera, dar la ce jocuri bune au povestea cel putin o sa fie una buna cred, gameplay-ul.. eh.. ramane sa vedem.


RE: Trist - Szekemri - 04-01-2017

(03-26-2017, 01:37 PM)Hydrax Wrote: Trist Sad sa stii ca ai dreptate, si sa stiti ca si eu in legatura cu Elex am frica.. adica prima data abia asteptam sa apara iar acum mi-e ca nu o sa iasa precum vor developerii Pirahna Bytes, adica ei vorbesc despre joc ca si cum ar fi o capodopera, dar la ce jocuri bune au povestea cel putin o sa fie una buna cred, gameplay-ul.. eh.. ramane sa vedem.

Developerii de la Piranha ori nu mai au banii, resurcele, pasiunea sau oamenii de altă dată, ori nu știu ce să întâmplă. Adică să fim serioși..

Nu mai putem să le comparăm produsele cu ceea ce iese mai nou sau chiar mai vechi pe piață.
Adică să compari Risenul 2 sau 3 cu Dragon Age-urile... degeaba. Nu se poate compara.

Primul Risen a fost bun, dar de acolo m-au cam pierdut. Elexul mi se pare buguit rău de tot. Și cu un gameplay.. vai de mine. Dragon age-urile, skyrimul, poate și altele, nu știu că nu le-am încercat... ele sunt jocurile cu idei. Din păcate.

Dacă ar avea Piranha tot ce le trebuie să facă un RPG perfect (bani, oameni, etc) ar face cel mai bun joc.. dar nu știu dacă o să mai facă.

Gothic 1 și 2 -> best rpgs ever. Haha