World of Gothic - Forum
Gothic 3 în Limba Română: proiect finalizat - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Modding (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=43)
+---- Forum: Fan Mods (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Thread: Gothic 3 în Limba Română: proiect finalizat (/showthread.php?tid=812)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Gothic 3 in limba romana download - Cryssalis - 02-18-2011

gata Wink sa rezolvat Smile


RE: Gothic 3 in limba romana download - Carnage - 02-19-2011

Attachement fixat.


RE: Gothic 3 in limba romana download - g3orge13 - 03-11-2011

Ar trebui să faceţi o categorie specială pentru modurile făcute de voi... sau userii de pe acest forum.Trebuie mai multă organizare.
Adică nu e un lucru bun ca postarea asta să se afle printre o serie de tutoriale, întrebări sau cine ştie ce alte postări.



RE: Gothic 3 in limba romana download - Szekemri - 03-11-2011

(03-11-2011, 06:29 PM)g3orge13 Wrote: Ar trebui să faceţi o categorie specială pentru modurile făcute de voi... sau userii de pe acest forum.Trebuie mai multă organizare.
Adică nu e un lucru bun ca postarea asta să se afle printre o serie de tutoriale, întrebări sau cine ştie ce alte postări.

Daca tot eram la acest subiect si se pare ca am uitat sa te trecem la cei care au participat la proiect, iti multumesc acum pentru ajutorul acordat. : )
Cat despre organizare...nu ma bag.


RE: Gothic 3 in limba romana download - g3orge13 - 03-11-2011

(03-11-2011, 06:38 PM)Pepe_the_shepherd Wrote:
(03-11-2011, 06:29 PM)g3orge13 Wrote: Ar trebui să faceţi o categorie specială pentru modurile făcute de voi... sau userii de pe acest forum.Trebuie mai multă organizare.
Adică nu e un lucru bun ca postarea asta să se afle printre o serie de tutoriale, întrebări sau cine ştie ce alte postări.

Daca tot eram la acest subiect si se pare ca am uitat sa te trecem la cei care au participat la proiect, iti multumesc acum pentru ajutorul acordat. : )
Cat despre organizare...nu ma bag.

Meah, se pare că nu ai fost informat.Am tradus degeaba.Partea mea a trimis-o altcuiva.


RE: Gothic 3 in limba romana download - Szekemri - 03-11-2011

(03-11-2011, 06:55 PM)g3orge13 Wrote:
(03-11-2011, 06:38 PM)Pepe_the_shepherd Wrote:
(03-11-2011, 06:29 PM)g3orge13 Wrote: Ar trebui să faceţi o categorie specială pentru modurile făcute de voi... sau userii de pe acest forum.Trebuie mai multă organizare.
Adică nu e un lucru bun ca postarea asta să se afle printre o serie de tutoriale, întrebări sau cine ştie ce alte postări.

Daca tot eram la acest subiect si se pare ca am uitat sa te trecem la cei care au participat la proiect, iti multumesc acum pentru ajutorul acordat. : )
Cat despre organizare...nu ma bag.

Meah, se pare că nu ai fost informat.Am tradus degeaba.Partea mea a trimis-o altcuiva.

Nu am fost informat, dar cred ca a fost doar o neintelegere.


RE: Gothic 3 in limba romana download - R4zvaNx - 03-12-2011

Sall, nam mai intrat de prin 2010 cinemi paote spune de unde pot sa iau addonu de la notr 2.6 si cum sal folosesc... si cemi trb ca sa mearga gothic 3 in romana VA ROG ADD!! :[email protected] msss


RE: Gothic 3 in limba romana download - Szekemri - 03-12-2011

(03-12-2011, 06:07 PM)R4zvaNx Wrote: Sall, nam mai intrat de prin 2010 cinemi paote spune de unde pot sa iau addonu de la notr 2.6 si cum sal folosesc... si cemi trb ca sa mearga gothic 3 in romana VA ROG ADD!! :[email protected] msss

Addonul se cumpara, iar pentru traducerea Gothic-ului 3 iti trebuie jocul, versiunea Enhanced, adica 1.74. Succes.


RE: Gothic 3 in limba romana download - R4zvaNx - 03-12-2011

Daca poate cineva sa mil trimita va rog frumos nus de unde sal cumpar... am 15 ani si dacai zic lu mama hai sa caut un joc in TARA ! am avut addonu mai demult ... si am facut cumva rost de el si acuma de pe net dar nu ma lasa sal instalez in gothic 2 deci va rog un spunetimi de ce nu merge va rog frumoss as da orce Sad(( AM AsA UN CHEF IN MINE DE GOTHIC 2 notr... SAL HOWWWWHHHHHHHHHHHHHHH


RE: Gothic 3 in limba romana download - R4zvaNx - 03-27-2011

Hey, sall tot eo is Grin imi trebuie gothic 3 si nu preal gasesc daca puteti sa-mi dati un link de unde sal iau... am gasit un patch 1.6 care cica rezolva o gramada de buguri ale jocului si face jocu sa mearga mai bine pe pc slabe adika eo am 512 RAMi duo alcol 2.8 ... tot ce trb pt minim Grin dar nus daca o sa rezolv multe cu 512 RAMi si imi spuneti va rog frumos daca patcuh 1.74 are aceleeas efecte Grin. Multumiri anticipate