World of Gothic - Forum
Gothic 3 în Limba Română: proiect finalizat - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Modding (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=43)
+---- Forum: Fan Mods (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Thread: Gothic 3 în Limba Română: proiect finalizat (/showthread.php?tid=812)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Gothic 3 in limba romana download - Szekemri - 03-27-2011

(03-27-2011, 01:38 PM)R4zvaNx Wrote: Hey, sall tot eo is Grin imi trebuie gothic 3 si nu preal gasesc daca puteti sa-mi dati un link de unde sal iau... am gasit un patch 1.6 care cica rezolva o gramada de buguri ale jocului si face jocu sa mearga mai bine pe pc slabe adika eo am 512 RAMi duo alcol 2.8 ... tot ce trb pt minim Grin dar nus daca o sa rezolv multe cu 512 RAMi si imi spuneti va rog frumos daca patcuh 1.74 are aceleeas efecte Grin. Multumiri anticipate

Patch-ul 1.74 face jocul sa mearga mai bine in unele locuri, dar nu intr-un mod deosebit. Link nu o sa-ti dam, pentru ca este ilegal.


RE: Gothic 3 in limba romana download - cosmin20045 - 04-11-2011

eu nu pot sa il instalez imi zice ca nu gaseste nustiu ce fisier si ma pune sa caut in pc am cautat peste tot si degeabaSad


RE: Gothic 3 in limba romana download - Carnage - 04-11-2011

Probabil tu ai G3 fg nu G3 Simplu.


RE: Gothic 3 in limba romana download - rdanai - 05-02-2011

Sal. Am si eu o problema. Am terminat G1,2,3,4 toate in engleza. Nevasta a terminat G1,2,3 dar in romana. Am avut XP=ul, iar acum am pus W7. Nu mai pot sa instalez G1,2,3 in romana. Imi spune ca a fost instalat in romana, dar degeaba. Nu se mai poate? Si inca ceva. Salvarile le-am pus separart, iar acum pe windows 7 cand le mut in locurile unde sunt noile salvari nu le mai vede. Deocamdata doar la G3 FG am incercat cu salvarile. Ceva pareri? Oricum G3. G2, Risen, G4, G1 sunt jocuri de colectie in oridinea pusa. Mai mi-au placut Venetica si Divinity II.


RE: Gothic 3 in limba romana download - Carnage - 05-03-2011

(05-02-2011, 11:41 PM)rdanai Wrote: Sal. Am si eu o problema. Am terminat G1,2,3,4 toate in engleza. Nevasta a terminat G1,2,3 dar in romana. Am avut XP=ul, iar acum am pus W7. Nu mai pot sa instalez G1,2,3 in romana. Imi spune ca a fost instalat in romana, dar degeaba. Nu se mai poate? Si inca ceva. Salvarile le-am pus separart, iar acum pe windows 7 cand le mut in locurile unde sunt noile salvari nu le mai vede. Deocamdata doar la G3 FG am incercat cu salvarile. Ceva pareri? Oricum G3. G2, Risen, G4, G1 sunt jocuri de colectie in oridinea pusa. Mai mi-au placut Venetica si Divinity II.

Te-as ajuta eu dar nu folosesc windows 7, sa speram ca cineva care foloseste win 7 va veni cu idei.


RE: Gothic 3 in limba romana download - Szekemri - 05-03-2011

Este foarte probabil ca installer-ul sa nu fie facut cum trebuie pentru win7.
Ca sa facem o incercare, downloadeaza ASTA si copiaza ce este in arhiva in folderul data al jocului Gothic3.

Cat despre salvari, iti da vreo eroare dupa ce le copiezi si intrii in joc?


RE: Gothic 3 in limba romana download - rdanai - 05-03-2011

(05-03-2011, 10:24 AM)Pepe_the_shepherd Wrote: Este foarte probabil ca installer-ul sa nu fie facut cum trebuie pentru win7.
Ca sa facem o incercare, downloadeaza ASTA si copiaza ce este in arhiva in folderul data al jocului Gothic3.

Cat despre salvari, iti da vreo eroare dupa ce le copiezi si intrii in joc?

Cand ajung acasa incerc si ce mi-ai spus cu downlad-ul.
Referitor la salvari, am jucat putin, cat sa-si faca singur folder de salvari.
Dupa ce am salvat la inceputul jocului, am copiat salvarile mele in folderul creeat. Cand deschid jocul, intru pe load game sa-mi aleg jocul. Acolo nu vad decat cateva salvari (vreo 6-7). In realitate aveam cred ca 30 salvari. Spun ca doar vad, deoarece in momentul cand dau play pe unul din ele se incarca vreo 30% si ramane blocat. Repet, ele au fost salvate pe XP, iar acum pe W7 s-ar putea sa nu mai mearga. Am mai vb cu cineva mai priceput si a spus ca cica foarte greu le pot face, daca nu imposibil. Acum nu stiu, astept pareri.


RE: Gothic 3 in limba romana download - D13g0 - 05-03-2011

eu am windows 7 ultimate si imi merg g1,2,3 perfect nu stiu de ce nu merge la tine


RE: Gothic 3 in limba romana download - Cryssalis - 05-03-2011

pai d13g0 fiecare are un calculator diferit Wink nu au toti exact Smile


RE: Gothic 3 in limba romana download - rdanai - 05-03-2011

(05-03-2011, 10:24 AM)Pepe_the_shepherd Wrote: Este foarte probabil ca installer-ul sa nu fie facut cum trebuie pentru win7.
Ca sa facem o incercare, downloadeaza ASTA si copiaza ce este in arhiva in folderul data al jocului Gothic3.

Cat despre salvari, iti da vreo eroare dupa ce le copiezi si intrii in joc?

Nu merge nici cu instalarea asta. Asta e. Merci oricum, Alte idei sunt binevenite!