World of Gothic - Forum
Gothic III: Ajutor - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Lord Andre's Barracks (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Gothic III: Ajutor (/showthread.php?tid=813)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Gothic III: Ajutor - ZeRo - 03-14-2012

Nu. uite cum imi apare : [Image: gothiciiiforsakengods20.png]

Uploaded with ImageShack.us


RE: Gothic III: Ajutor - Carnage - 03-14-2012

Asta este Gothic 3 Forsaken Gods nu Gothic 3, cat despre problema nu stiu hmm...


RE: Gothic III: Ajutor - Szekemri - 03-15-2012

Baga patchul neoficial enhanced edition si problema se va rezolva in proportie de 90%.

Iti dau si link ca sa nu te chinui prea mult. LINK


RE: Gothic III: Ajutor - ZeRo - 03-15-2012

Tot nu imi apare scrisul la dialog Sad( nu se vede nik


RE: Gothic III: Ajutor - Ricardo19 - 03-27-2012

Salutare sunt nou membru pe forumu vostru faceti o treaba foarte buna ce faceti dar nu pentru asta comentez.Sa incep cu inceputu prima oara am descarcat Gothic 3 dupa un tracker totu a fost bine la inceput dupa au inceput sa apara niste buguri gen...lini pe ecran si am placa video de 512 cel mai nasol bug era ca orice monstru care incercam sa il omor cu arcu nu murea isi refacea viata si ma omora si am schimbat pachu in 1.74 dar problema este ca nu mai merge salvarile din celalalt pach si am stat multa vreme sa ajung level 30 poate ma puteti sa ma ajutati si sa bagati niste salvari ceva eu eram in Silden si faceam misiuni Ardea,Cape Dun cucerite iar Montera reputatie 76% Venguard 60% si reputatie cu rebeli 36 ajutatima va rog.


RE: Gothic III: Ajutor - Carnage - 03-27-2012

Bun venit. Primul lucru care trebuie sa-l stii e ca nu toleram pirateria, al doilea lucru e ca odata ce ai pus patchul salvarile precedente nu mai pot fi folosite, singura solutie ar fi ca cineva sa-ti dea o salvare care joaca pe acelasi patch.


RE: Gothic III: Ajutor - Ricardo19 - 03-28-2012

(03-27-2012, 09:13 PM)Carnage Wrote: Bun venit. Primul lucru care trebuie sa-l stii e ca nu toleram pirateria, al doilea lucru e ca odata ce ai pus patchul salvarile precedente nu mai pot fi folosite, singura solutie ar fi ca cineva sa-ti dea o salvare care joaca pe acelasi patch.

da inteleg ca nu tolerati pirateria si sunt de acord cu tine dar eu cer ajutoru la cineva care poate sa imi dea niste salvari pentru 1.74 ca sa nu mai stau o saptamana la level Sad si alceva poate puteti sa faceti si un video sa explicati clar cum se instaleaza fisieru acela care face Gothic 3 in limba romana ms


RE: Gothic III: Ajutor - Carnage - 03-28-2012

Ti-am trimis PM cu modul de instalare, cat despre salvari, ti-am spus deja cum sta treaba in postul anterior, daca se gaseste cineva sa te ajute iti va trimite un PM cu salvarea.


RE: Gothic III: Ajutor - PunkyeLoL - 04-09-2012

am deschis un topic in alta parte se pare ca aici trebuia sa vin.am nev de salvare,prin desert,pe langa templu,nu tare tarziu mergeam in nord...dar joku sa sters,windows,nu am salvat salvarile si uite ca nu mai am..se apote niste salvari? un link sau stupida_mik Id mess...multumesc frumosGrin app salvare pt ghotic 3 in romana,sa se potriveasca patch 1.74 va rog daca nu un pm cu cv salvari daca nu asa departe si mai in spate...de preferat spre la sfarsitul desertului,dupa ce am invadat aproape taote satele


RE: Gothic III: Ajutor - Szekemri - 04-13-2012

Nu stiu daca are cineva salvari la gothic 3 pe aici. Ne pare rau.