Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salutare forum :)
#1
*bowing*
Mă înclin în fața comunității WoG.ro... Mult timp am crezut că sunt prea obsedat de un joc pe care chiar dacă nu îl mai joc, mă gândesc de multe ori la el.
Acum o săptămână... când am descoperit wog.ro nu m-am mai simțit atât de singur în gândurile mele asupra acestui joc, iar descoperind că există o mână de oameni în România ce îi aduce aproape pe fanii Gothic m-a umplut de bucurie. Felicitări!
Defapt aș dori să îi felicit pe toți cei care au înțeles jocul... sau măcar au încercat să îl înțeleagă, personal pot să îl consider un joc care mi-a schimbat modul de a gândi și mi-a forțat cunoștințele de limba engleză, aș putea adăuga și faptul că m-a ajutat să iau decizii în viață (dar nu vreau să intru în detalii pentru că aș părea prea obsedat Haha ).

În momentul de față încerc să îmi fac setările pentru un walktrough la G1 pe youtube, sunt plăcut surprins de cele existente... așa că dacă nu o să pot face ceva mai bun decât ei, nu o voi face.

P.S.: nu găsesc pe forum rezolvarea la G1 lb romana-cum să faci obiectele în romana. Restul merge: stats, talk si altele. Mulțumesc.
replyReply
#2
Salut, blogaretzu și... bine ai venit în mica noastră comunitate. Comunitate care supraviețuiește mai greu decât orice personaj din seria The walking dead. Haha

Diego

Cam așa credeam și eu despre mine și Gothic. Nu a vrut nimeni pe vremea aia să mă creadă că e un joc șmecher.

PS2: Nu cred că am înțeles la ce te referi cu: "rezolvarea la G1 lb romana-cum să faci obiectele în romana"

Shadow
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#3
Hallo!

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#4
(01-08-2016, 04:34 PM)Terente Wrote: Salut, blogaretzu și... bine ai venit în mica noastră comunitate. Comunitate care supraviețuiește mai greu decât orice personaj din seria The walking dead. Haha

Diego

Cam așa credeam și eu despre mine și Gothic. Nu a vrut nimeni pe vremea aia să mă creadă că e un joc șmecher.

PS2: Nu cred că am înțeles la ce te referi cu: "rezolvarea la G1 lb romana-cum să faci obiectele în romana"

Shadow

Bine ai venit, stiu sentimentul Grin .

@Terente - Cred ca se refera la iteme Grin.

P.S : Mai am putin si fac 2 ani pe comunitate Yaay .
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#5
(01-08-2016, 04:34 PM)Terente Wrote: Comunitate care supraviețuiește mai greu decât orice personaj din seria The walking dead. Haha
Game of Thrones*
Salutari si bine ai venit in marea mica comunitate GOthic.
replyReply
#6
Am rezolvat, Terente. Am reinstalat G1, îl aveam instalat de 2 ani, am pus traducerea și nu se vedeau item-ele în română (decât textul vorbit).
Stau și descopăr încă forumul. Nu știam de existența lui, încă sunt uimit.

Acum stau si caut locul unde să postez gameplay-uri la Gothic, mă puteți ajuta?
replyReply
#7
Ai postat unde trebuie. Smile Eventual am să mut threadul în zona de walkthrought, dar după ce postezi mai multe videouri.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#8
Salut, bine ai venit! Vad cumva o revenire a forumului?
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Salutare gigea 15 4,665 08-27-2014, 07:15 PM
Last Post: soul of darkness
Wink Salutare Kalatas 19 4,985 07-14-2014, 06:20 PM
Last Post: cornel
  Salutare Tuturor! alexsizz 8 2,716 02-18-2013, 03:53 PM
Last Post: Warhell
  Salutare!!! Aleutza88 36 14,482 04-27-2012, 08:47 PM
Last Post: Szekemri
  Salutare Cloaked 20 5,015 01-19-2012, 09:29 AM
Last Post: Szekemri
  nou pe forum Robi 18 4,859 09-09-2011, 03:12 PM
Last Post: Szekemri
  Nou pe forum Dastan 22 8,623 08-19-2011, 09:10 AM
Last Post: Szekemri
  Salutare WoG :) KeNnY_14 9 3,051 11-25-2010, 08:47 PM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)