Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
România, te iubesc?
#31
Eu zic ca imi incep 'lupta' impotriva lucrurilor care nu le iubesc, invatand sa distrug acesti copii de bani gata pe care i-ati mentionat (acum studenti de bani gata). Ideea e ca am de la cine invata si anume fratemiu. Deci fratemiu distruge din cuvinte orice om. N-am intalnit persoana care sa-l intimideze... Asta vine dupa 8 ani lucrati la rds, in care raspunde la telefoanele miilor de clienti nemultumiti rds. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#32
Spunei la fratito ca sunt pe rds si ca il salut,si sa nu te puna cineva sa faci alianta impotriva copiilor de bani gata ca o sa infrunti latura mea de om rau(nu ca as fi un copil din ala dar stiu pe cineva care imi e apropiat).

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#33
Şi eu distrug mulţi oameni în felul ăstaHaha
îi fac psihic
seriosHaha
replyReply
#34
Si mie m-i sa intamplat la fel in Metin 2.

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#35
(10-03-2011, 09:04 PM)Hegan Wrote: Spunei la fratito ca sunt pe rds si ca il salut,si sa nu te puna cineva sa faci alianta impotriva copiilor de bani gata ca o sa infrunti latura mea de om rau(nu ca as fi un copil din ala dar stiu pe cineva care imi e apropiat).

Gata, nu mai dorm noaptea asta si incerc sa caut sursa de unde iei replicile astea! SUNT MORTALE!
Sup
replyReply
#36
Nu cred in limita bine-rau. Pt. mine nu exista bine sau rau.
Am aflat ca atunci cand faci un bine, se poate tranforma in rau si vice-versa. Deci prefer sa nu cred in asta.

Poate e bine, poate e rau.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#37
(10-03-2011, 09:00 PM)warhell Wrote:
(10-03-2011, 08:57 PM)Hegan Wrote: Ala care a vazut copii de bani gata de treaba sa scrie :clap: ,cei care nu sa scrieRolleye.

Chiar era necesar..?! Nu suntem pe un forum de chestii d-astea.

@George: Am jucat, Metin2...pe care regret toata viata mea ca l-am jucat..am ajuns level 50 si ceva si am ramas fara cont..era plin de jmecheri d-aia care se dadeau mari ca iei ban..Doamne..cat regret ca am jucat jocul ala.

E urât metin2Haha Dota e genial

şi peste tot unde sunt români e ceartă
alt exemplu în Stronghold kingdoms. Acolo se comunică prin mailuri.Şi ne-am propus (eu şi încă doi-trei) să înfiinţăm o comunitate dasta numai de români. N-a durat mult că s-a ajuns repede la jigniri şi ceartă din nimic



replyReply
#38
Aia nu e replica.

P,S replica e ceva de genul...

Nu-si au rostul cuvintele ce au fost sterse.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#39
Din moment ce apesi pe butonul REPLY si scrii ceva , acel ceva se numeste replica.
Sup
replyReply
#40
Nu o dăm în off-topic? Eu zic să încercăm toţi să ne schimbăm... şi să ajutăm pe cei din jur. Să facem fapte mai bune şi să nu o mai ardem aşa de supăraţi Haha
Eu fac fapte bune în fiecare zi Haha nebunie
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  La mulţi ani, România! Szekemri 39 10,467 12-05-2012, 08:23 PM
Last Post: Carnage
Exclamation WORLDOFGOTHIC ROMÂNIA: THE RETURNING Szekemri 88 25,255 03-24-2012, 10:29 AM
Last Post: Dastan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)