Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hitler's Life
#91
(09-17-2011, 10:16 PM)g3orge13 Wrote: :|:|:|:|:|:|:|:|

Ce inseamna asta?
Sup
replyReply
#92
trebuie sa fii fraier sa nu razi cu lacrimi la video-urile astea...warhell mi-au placut dialogurile...au fost extrem de inteligente.Haha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#93
(09-18-2011, 02:17 PM)Zamolxis1 Wrote: trebuie sa fii fraier sa nu razi cu lacrimi la video-urile astea...warhell mi-au placut dialogurile...au fost extrem de inteligente.Haha

Sunt flatat Smirk.
Sup
replyReply
#94
Uitati un tablou semnat "Adolf Hitler":

[Image: by+hitler.png]
replyReply
#95
Da, dupa moartea mamei sale, Hitler s-a orientat pe arta..ca dupa ceva timp sa il intereseze doar politica si razboiul.
Sup
replyReply
#96
(09-18-2011, 02:17 PM)Zamolxis1 Wrote: trebuie sa fii fraier sa nu razi cu lacrimi la video-urile astea...

Trebuie sa recunosc ca eu sunt cam fraier...Smile
replyReply
#97
(09-18-2011, 09:23 PM)old nick Wrote:
(09-18-2011, 02:17 PM)Zamolxis1 Wrote: trebuie sa fii fraier sa nu razi cu lacrimi la video-urile astea...

Trebuie sa recunosc ca eu sunt cam fraier...Smile

Pai nu minti, asta e mai mult decat sigur.

Din moment ce nu poti face diferenta intre susul forumului si josul forumului..sau diferenta dintre un joc si realitate..si mai si vi cu replici dinastea patetice pe aici..trebuie sa recunosc ca e grav.
Sup
replyReply
#98
@warhell mai usor cu 'insultele'...
replyReply
#99
Pai Raducule, eu nu am avut nimic cu nimeni, mi-am vazut de treaba mea pana cand a aparut "old nick" care se apuca sa comenteze peste tot..nu imi place sa fiu provocat, sau sa mi se jigneasca munca..sa fim seriosi.

Sa nu mai zic de cei care se dau mari in fata calculatorului, pe internet toata lumea e mare si tare pana la urma, dar nici chiar asa..sa vina cu suferinte ca forumul nu e bun si ca povestea jocului meu nu se potriveste cu cea reala..sau ca seria Hitler nu are ce cauta aici..
Sup
replyReply
E opinia lui si trebuie sa o respecti. Daca crezi ca ai ceva de invatat e bine, daca nu e tot bine.

Zicea un psiholog:

"Omul trebuie sa se acomodeze cu ideia ca nu toata il va iubi. Tot ce poate el face e 'sa se lase iubit'."

Asa si tu, trebuie sa te acomodezi cu ideia ca nu toturor le va place ceea ce faci tu. Tot ce poti tu face e sa excelezi in ceea ce faci.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)