Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic IV: Arcania - Stiri si discutii generale
#11
In toata seria Gothic am avut parte de multe surprize si intorsaturi... In Genesis se va complica si mai tare povestea (eu sper Tongue)? Ce surprize credeti ca au noii developeri ai jocului pentru noi, fanii, ca sa nu ne dezamageasca si sa mentina reputatia de gigant a acestui RPG cu vechime care in decursul anilor s-a dezvoltat intr-un cult daca imi permiteti.
Regi noi? Civilizatia orcilor dezvaluita? Secrete ale lui Xardas (ce mai stim despre el in afara ca in trecut a fost High Magician of the Circle of Fire?) postati, poate reusiti sa preziceti viitorul Wink

Inca ceva, daca citesti asta, trebuie sa postezi Haha))))
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#12
Eu cred ca am aflat destul de multe lucruri despre trecutul lui Xardas din Gothic 3 - The Beginning (unde joci ca Xardas cand era tanar). Civilizatia orcilor... Nu cred ca mi-ar placea sa vad femei Orci in joc... Cat despre celelalte... Cred ca vom vedea cand va fi lansat jocul.
replyReply
#13
pffff, G3 The Beggining nu am jucat, nu-i compatibil cu mobilul meu...
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#14
Nici cu al meu... Desi am citit pe net cateva lucruri, totusi as fi vrut sa il si joc.
Haideti acum mai bine sa revenim la topic. Sad):
replyReply
#15
Am observat ceva, in toate cele 3 jocuri intalnim mai multe mijloace de teleportare (rune, mini-piedestale si chiar un portal urias) si in G3 avem posibilitatea de a incetini timpul. Cum ar fi ca G4 sa faca urmatorul pas, si anume, calatoria eroului in timp. Peroade lungi sau scurte, pana in timpul Orc War-ului sau pana ziua trecuta, viziuni in viitor... dar jocul sa nu fie bazat pe chestia asta (ca-n Prince of Persia), ci doar un quest, in legatura cu Xardas desigur Tongue
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#16
nu stiu ce sa zic
eu as vrea,cum sa va spun sa te intorci in timp pana la ptrimul razboi cu orci,inainte de crearea lui sleeper si alealalte,cum sa zic in g4 sa fie sfarsitul lumi,toate glorile obtinute de nameless sa fie in zadar si ca sa salveze lumea sa trebuie sa se intoarca in timp sa opreasca crearea lui sleeper si altele
parerea mea :Wink: :Wink: :-D-:
I bless you in the name of Innos.May the Lord's fire burn is your heart and give you the strengh to act according to justice.
replyReply
#17
Dar si o calatorie in viitor e posibila. In NotR cand am intrat in portal spre Jarkhendar Water Mages au ajuns acolo cu cateva zile inaintea mea chiar daca ei au plecat din Khorinis dupa mine.... Spun ca m-au asteptat si ca nu au crezut ca o sa mai apar.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#18
si asa se poate,dar ar fi mai bine o calatorie in trecut sa vezi ce era mai inainte :-D-:
I bless you in the name of Innos.May the Lord's fire burn is your heart and give you the strengh to act according to justice.
replyReply
#19
eu cred ca in plus vor aparea niste arme/armuri (inclusiv arbalete arcuri scuturi,etc ) . si cred ca vor fi si niste magii noi. si probabil niste plante noi. iar in materie de animale si creaturi ... cum ar spune altii ,,FARA NUMAR,, :=)):
replyReply
#20
Nus dar cred ca va fii frumos, oricum am sa-l joc.
I'm back=)):hi
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic Remake Szekemri 59 7,289 03-19-2024, 07:43 PM
Last Post: Cyrus35
  Discuţii gothice generale Szekemri 238 71,431 11-30-2022, 04:04 PM
Last Post: Cyrus35
  20 ani de Gothic 2 Cyrus35 0 430 11-27-2022, 09:05 PM
Last Post: Cyrus35
  Să jucăm Gothic 1 pentru prima dată - 2018 FrenzyRageQuit 2 2,037 02-09-2018, 10:33 PM
Last Post: FrenzyRageQuit
  Gothic 2 Gold Edition problema ZeKo 3 2,555 07-05-2017, 10:04 PM
Last Post: ZeKo
  gothic 4 probleme cu incarcarea salvarilor danclaudiu95 2 2,040 06-27-2017, 09:21 PM
Last Post: cornel
  Download Gothic iReal2015 2 2,094 12-18-2016, 10:25 PM
Last Post: iReal2015
  Gothic 2 - Nelamuriri simba10 0 1,529 11-16-2016, 12:01 AM
Last Post: simba10
  Gothic 2 Velaya directX in romana Grim 4 2,449 10-30-2016, 10:24 AM
Last Post: Grim
  Gothic III Forsaken Gods in limba romana Grim 2 2,196 10-15-2016, 02:44 PM
Last Post: Grim

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)