Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O gluma noua: BAC 2013
#21
Smechere intradevar..Smile
replyReply
#22
(07-10-2012, 08:49 PM)Bogdan Wrote: Romana 9
Istorie 9.75
Geografie 9.50

Cum? Si la mate nu ai dat?
replyReply
#23
Nu, profil uman (bilingv).
replyReply
#24
Vara asta si eu am dat un fel de ,mini bac.Haha. Vedeti, m-am mutat la alta scoala(una extrem de buna). Cam cea mai buna din oras si a trebuit sa dau test de admitere la engleza. Din fericire a fost pentru mine usor si chiar le-au placut lucrearea mea. Deci am intrat.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#25
https://www.youtube.com/watch?v=R3ZnBgH7...r_embedded#!

Cam de atunci a inceput totul. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#26
(07-10-2012, 06:56 PM)Bogdan Wrote: Multumesc baieti Wink

LE: Apropo, e cineva pe aici care e deja sau se duce la SNSPA Comunicare sau Limbi Straine in Bucuresti?

Eu trec intr-a 12 si sunt la un liceu cu profilul mate - intensiv info si as opta pentru facultate sa ma duc la Comunicare si relatii publice :-? tot un fel de snspa cred
[Image: 242idki.png]
replyReply
#27
Comunicare si Relatii publice e o facultate a SNSPA, deci da, sunt cam aceasi chestie.
replyReply
#28
(07-11-2012, 01:00 PM)Bogdan Wrote: Comunicare si Relatii publice e o facultate a SNSPA, deci da, sunt cam aceasi chestie.

Cred ca este o facultate care iti deschide multe porti :-?, tu ce crezi?

Cat despre bacul de anul asta, 40% romani sa-l ia, e o rusine fata de alti ani unde peste 85% din totalul elevilor promovau.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#29
Da, ai destule optiuni dupa. Sunt multe domenii in care poti sa te implici apoi. Poti sa te angajezi la diferite firme sau sa faci diferite job-uri care necesita abilitati de comunicare. Poti sa intri si in politica, eu spre asta cred ca o sa merg, chiar de acum din toamna cand avem prezidentialele. Fata de alte facultati gen drept, politie si chiar si limbi straine, cred ca ai mult mai multe sanse sa faci ceva dupa.
Deschisul de porti cred ca mai tine si de om. Chiar daca ai diploma, trebuie sa ai si ceva cunostinte, de aceea vreau sa ma implic in alegeri la toamna. Vreau sa cunosc oameni, sa vad cum sta treaba.
replyReply
#30
(07-11-2012, 01:03 PM)Carnage Wrote: Cat despre bacul de anul asta, 40% romani sa-l ia, e o rusine fata de alti ani unde peste 85% din totalul elevilor promovau.

Vezi... de asta imi era teama. Procentul ala de peste 85% era mincinos. Intotdeauna a fost asa... Si spun asta desi imi jignesc generatia mea. BAC-ul nostru si cele anterioare erau in mare parte false, se copia pe rupte etc. si nu se facea deloc diferenta.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)