Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Best of worldofgothic - România
#21
(08-10-2011, 06:49 PM)old nick Wrote:
(08-08-2011, 09:53 PM)Terente Wrote: Pentru o astfel de pasiune, Necro merita toate felicitarile.

...condoleante vrei sa spui, nu felicitari...Smile

Nu. Consider un lucru excelent sa-ti susti ideile, sa te 'bati' pentru conceptiile tale (indiferent daca sunt ele bune sau rele {pana la urma cine stie sa spuna cert daca sunt gresite?}). Nu cumva asta e problema cea mai mare a romanilor?

Mi-ar placea sa merg pe strada si sa intreb oamenii simplu: "Dumneata in ce crezi, domnule?". Presupunand ca intalnesc romanul autentic, imi spune: "In Dumnezeu". Intreb: "De ce?", majoritatea nu o sa stie alt raspuns decat:
"pentru asa e bine."

Acum, ca sa nu ne abatem de la "best of" -ul nostru:

Dupa un mini-record de 10 postari unite automat de software-ul forumului, Iustin relata:

Show Content

Stiu ca am spus ca nu mai zic nimic de Iustin, dar pur si simplu trebuie apreciat ca un spammer de cea mai buna calitate.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#22
Si totusi, citind ce a mai scris Iustin de multe ori ma intreb daca nu el e cel care ne ia la misto...
Adica mi se poate prea mult pentru un om caruia toate roticelele ii functioneaza cum trebuie.
replyReply
#23
(08-10-2011, 07:39 PM)Raducu Wrote: Si totusi, citind ce a mai scris Iustin de multe ori ma intreb daca nu el e cel care ne ia la misto...
Adica mi se poate prea mult pentru un om caruia toate roticelele ii functioneaza cum trebuie.

E ceva ciudat la mijloc...in postarile recente pare total schimbat. Deci sunt 2 solutii: ori atunci facea pe prostul, ori isi batea joc de noi, ori s-a vindecat. Haha

Show Content
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#24
(08-10-2011, 07:34 PM)Terente Wrote: Nu. Consider un lucru excelent sa-ti susti ideile

De acord, sa-ti sustii ideile, e una, dar sa le impui, e alta.Smile
replyReply
#25
nu cred ca se prefacea .. baiatul in lumea reala este un "invatat" , pus de parinti sa invete.... (cum spun multi tocilar)
replyReply
#26
(08-10-2011, 07:43 PM)Terente Wrote:
(08-10-2011, 07:39 PM)Raducu Wrote: Si totusi, citind ce a mai scris Iustin de multe ori ma intreb daca nu el e cel care ne ia la misto...
Adica mi se poate prea mult pentru un om caruia toate roticelele ii functioneaza cum trebuie.

E ceva ciudat la mijloc...in postarile recente pare total schimbat. Deci sunt 2 solutii: ori atunci facea pe prostul, ori isi batea joc de noi, ori s-a vindecat. Haha

Show Content

So fi vindecat si si-a facut o companie de modding Haha =))
Smirk
replyReply
#27

Traducerea seriei Gothic, poate fi inclusa fara nici un fel de discutie in best of-ul nostru. S-a dovedit ca din pasiune se poate traduce un joc, care pur si simplu merita acest lucru. Si deoarece jocul Gothic a fost cel ales de fanii lui sa fie tradus (al joc de mare anvergura nefiind tradus in romana), inseamna ca Piranha Bytes chiar stie sa faca ceva special dintr-un joc, care sa-si 'vrajeasca' fanii.


Nu vreau sa vorbesc prea repede de modurile care se afla in progres (cel al lui Maddog, al lui Skullx si cel al staff-ului), dar, daca nu vor fi anulate, vor fi primele moduri ale comunitatii si speram ca vor fi unele reusite.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#28
Bine punctat. E printre cele mai importante si probabil cea mai serioasa treaba, e un "best of" intr-adevar.

Revenind la Iustin, nu stiu ce sa va zic, avand in vedere ca a postat pe youtube asta:
http://www.youtube.com/watch?v=jdp0WtXXYQ4

...lasa de gandit.
replyReply
#29
[Image: ragecomic.jpg]

replyReply
#30
LOL Iustin Haha
Smirk
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Website WorldOfGothic Romania Szekemri 20 7,759 01-31-2014, 12:02 AM
Last Post: Szekemri
  WorldofGothic on Facebook Szekemri 76 32,582 07-07-2013, 02:35 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)