Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propuneri de schimbari in rang
#11
Inca un lucru, nu am optiuni de Administrator, n-am acces la "Panou Admin", deci sunt ca un Moderator...
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#12
Pai si de ce nu te-a pus Moderator, atunci? Oricum, succes cu noua ta slujba. :-D-:
replyReply
#13
Succes si din partea mea. :-);: Apropo, ce optiuni ai ca Administrator?
replyReply
#14
Alex are optiunile unui simplu Moderator.
Nu este Administrator batut in cuie, este un Admin temporar, pana la venirea lui Colonelul.

OnTopic: As vrea ca Hardy sa fie Dragon Hunter, dar mai astept sa faca inca 10 posturi. :-D-:
replyReply
#15
La cate mesaje primesti rang? Si, este obligatoriu ca atunci cand postezi un mesaj, sa-l postezi cu "Post"? Pentru ca eu postez mesajele cu "Mesaj rapid".
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#16
Rang primiti la numarul de 250 de mesaje, in schimb, rangul de "Mod Team" il dau doar la persoanele care stiu Modding.
Nu este obligatoriu sa dai "Post", dai "Post" doar daca nu stii un anumit cod pentru un Smiley.
replyReply
#17
razvyrap Wrote:la cate mesaje primeshty rang?
shy ii obligatoriu cand postezi un mesaj sal postezi cu "Post"?
pentru ca yo mesajele le postez cu "Mesaj rapid"

250 de posturi, dar 250 de posturi, nu offtopicuri.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#18
este un fel de panou sati arata...exemplu.....
250mesaje:moderator
100mesaje:dragon hunter

etc.

este??????????
replyReply
#19
Noi acordam Moderator cui credem ca merita, a fost de ajutor celorlalti membrii, si nu are posturi aiurite de 1-2 cuvinte. La fel si cu Dragon Hunter. Nu postati pe wog.org doar ca sa fiti rasplatiti cu un rang, va rog... ci postati ca aveti o pasiune pentru Gothic, de aia ne aflam aici. Deci puteti sa aveti 250 mesaje, dar, daca sunt scrise in sila, ne mai gandim...
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#20
:-Dia-:de mine ce zici?:-Dia-:
pot fi macar moderator?:--Dd--::--Dd--::--Dd--:

PLEEEAAAASSEEE!!!!!
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)