Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Can i run it?
#1
Salut, sper ca aceasta este cea mai buna sectiune in care sa postez. Mi-am comandat un laptop:
Procesor: AMD Tuion II Dual core p560 2500mhz
Memorie: 2gb rami DDR3
placa video: AMD Radeon Mobility HD4200

am gasit pe internet system requirements, dar nu-mi pot da seama daca placa mea video este destul de buna sau nu ca sa ruleze jocul. Vreau sa stiu daca sa-mi cumpar jocul original sau nu, sa nu dau banii degeaba. Multumesc anticipat.
#2
(07-21-2011, 01:58 PM)Mytza Wrote: Salut, sper ca aceasta este cea mai buna sectiune in care sa postez. Mi-am comandat un laptop:
Procesor: AMD Tuion II Dual core p560 2500mhz
Memorie: 2gb rami DDR3
placa video: AMD Radeon Mobility HD4200

am gasit pe internet system requirements, dar nu-mi pot da seama daca placa mea video este destul de buna sau nu ca sa ruleze jocul. Vreau sa stiu daca sa-mi cumpar jocul original sau nu, sa nu dau banii degeaba. Multumesc anticipat.

Am mutat threadul in forumul non-gothic.

Mai intai spune-ne pentru ce joc te-ar interesa aceste detalii.
Placa ATI Mobility Radeon HD 4200 oferă performanțe grafice mai mari fată de versiunea similară produsă de Intel Intel GMA 4500 si nu are probleme cu 'next generation gaming'. Acum depinde la ce joc te-ai referit...astept raspuns.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#3
Gothic 4 Arcania
#4
(07-21-2011, 03:02 PM)Mytza Wrote: Gothic 4 Arcania

Intra aici si cauta in lista aceea Arcania Gothic IV. Apoi iti va aparea daca iti va merge sau care sunt necesitatile.


De mers cred ca iti va merge, insa asta cred ca o sa fie ultima problema de care trebuie sa te temi cand vorbesti despre Arcania Gothic 4. Sunt alte lucruri care o sa te dezamageasca dupa mine...Acum depinde.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#5
multumesc de raspuns. Sunt fan al seriei Gothic, m-am jucat 1, 2 si 3. Mi-a placut actiunea, si storyline-ul in toate Grin. 3-ul la inceput a fost buguit, dar cu niste patchuri a fost frumos.
#6
(07-21-2011, 03:29 PM)Mytza Wrote: multumesc de raspuns. Sunt fan al seriei Gothic, m-am jucat 1, 2 si 3. Mi-a placut actiunea, si storyline-ul in toate Grin. 3-ul la inceput a fost buguit, dar cu niste patchuri a fost frumos.

Cu placere.

Thread closed.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)