Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic IV: Screenshots
#21
Fratilor nu fiti asa entuziastmati de cateva poze! Stati sa vedem cand va aparea G4 ,daca mai are vreo legatura cu ce a fost pana acu.Mai intai sa vedem ce e cu AD-ONUL pt Gothic 3 ,care e facut tot cu Piranha Bites si care promite multe.Daca stiti cam pe cand apare lasati si voi un mesaj ca il astept de mult........Cine stie ce cerinte are G4 ca vad ca-i face reclama la Nvidia 9800 ,poate multi din noi nu o sa-l putem juca.Eu cu Asus EN 7300 GT Silent 2 nu cred ca am prea mari sanse ......poate la low......cine stie.Vom vedea atunci .....pana atunci vom discuta probabil de ADD-ONUL de la G3 .:-Yes-:
replyReply
#22
Si eu sud de aceeiasi prere...oricum...pozele is sooper...poate iese chiar fain...nuy avem deunde sti...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#23
am toate 3 partile la gothic sper sa fac rost si de gothic 4 si sper din tot sufletul sa ceara k requirements molt mai putin ptr k am vrt sa mai dau shji la altzii gothic 3 si nu le suporta pcul!!!ufff
replyReply
#24
Uitati aici un site cu poze din Gothic 4. Sunt vreo 30 de poze.

http://pc.ign.com/dor/objects/908255/got...17110.html
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#25
Offff razvy, mi-am ridicat tensiunea degeaba Haha am crezut ca-s poze noi, dar sunt si pe primele pagini din thread Tongue
Insa puteti cauta si voi (de fapt e indicat) dupa informatii G4/RPB/alte chestii Wink
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#26
Si pozele astea arata bine...cum am mai spus...poate iese fain...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#27
Care e ultimul patch pentru Gothic 3? Am gasit o gramada de patchuri si nici unul nu a reusit sa regleze acele blocari .Merge bine apoi se blocheaza si apoi revine. Daca este un patch care sa corecteze aceste greseli va rog lasati un mesaj.Please!!
replyReply
#28
Da, dar sunt si cateva poze in plus.
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#29
am observat...ca ati uitat un lucru....de ce a fost schimbat numele in arcania:a gothic tale...????
ar trebui sa meditamm...sa vedem...daca ar fi avut legatura cu povestea din versiunile precedente poate lar fi lasat gothic:arcania.. poate jowood planuieste sa faca o istorie diferita de cea din celelalte 3 gothicuri:39: si mai ales este proverbul "bate fierul cat e cald" recunoasteti ca noi am batut gothic in toate felurile .... lam resucit,rupt,lam pus la loc etc. si acum sa racit:-D-:dupa dezamagirea din sfarsitul din gothic 3 ati vazut ca daca esti cu innos sau beliar eu unul nas vedea o continuare buna cu acelasi personaj..deci ramane xardas....si la sfarsit se zice ca ai plecat in unknown lands....deci e clar si fix la sfarsit zice..."..but that will pe another story.."cred ca acesta e motivul pt care sa schimbat numele...si daca nu ma inseala engleza mea numele inseamna : arcania:o urma de gothic sau asa ceva


inca ceva am vazut screenshoturile si daca va mai ganditi inca o data mai bine o sa vedeti ca aproapte in fiecare joc la care ati vazut un screenshot cand ati intrat in el este 60% total diferit de imagine....
nu zic ca noul gothic e rau dar zic ca a ajuns sfarsitul povestei noastre....cine stie poate o sa fie noul gothic chiar mai fain decat celelalteGrindar tot o sami fie dor de lee,milten,gorn,lester...diego:-((:

#END#
replyReply
#30
Pacat ca nu mai este acelasi erau...acum este un pescar care incearca sa il aduca pe Nameless pe frumul cel bun deoarece hero acum este insetat de putere(oare va fi mai rau decat Gomez?).

Dupa cum am vazut intr-un post facut de alex eroul nostru se va intalni cu vechii lui prieteni Milten,Gorn,Diego si Lester.

Am citit pe un forum cum ca aceste screenuri ar fi fost facute in mare parte in photoshop...si bineinteles ca nu va aata chiar asa deoarece aceste screenuri sunt facute in cele mai frumoase locuri din joc,cum fiecare gradina mai are si uscaturi asa si fiecare joc mai are si partile lui negative,unul are cerinte prea mari altul grafica slabutza altul gamepley etc.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic Remake Szekemri 59 7,221 03-19-2024, 07:43 PM
Last Post: Cyrus35
  20 ani de Gothic 2 Cyrus35 0 426 11-27-2022, 09:05 PM
Last Post: Cyrus35
  Să jucăm Gothic 1 pentru prima dată - 2018 FrenzyRageQuit 2 2,031 02-09-2018, 10:33 PM
Last Post: FrenzyRageQuit
  Gothic 2 Gold Edition problema ZeKo 3 2,551 07-05-2017, 10:04 PM
Last Post: ZeKo
  gothic 4 probleme cu incarcarea salvarilor danclaudiu95 2 2,035 06-27-2017, 09:21 PM
Last Post: cornel
  Download Gothic iReal2015 2 2,090 12-18-2016, 10:25 PM
Last Post: iReal2015
  Gothic 2 - Nelamuriri simba10 0 1,527 11-16-2016, 12:01 AM
Last Post: simba10
  Gothic 2 Velaya directX in romana Grim 4 2,445 10-30-2016, 10:24 AM
Last Post: Grim
  Gothic III Forsaken Gods in limba romana Grim 2 2,194 10-15-2016, 02:44 PM
Last Post: Grim
  Gothic 3 CM 3.0+Quest Pack in limba romana Grim 12 5,009 10-08-2016, 10:21 AM
Last Post: Grim

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)