Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xardas Cartile pe fata
#1
M-am gandit ca aratam cum este Xardax cu adevarat..adica propun sa spunem tot despre el.
am sa incep eu:Xardax este un magician care invoca monstri cu puteri care nu ii apartin lui ci zeului Beliar,sa folosit tocmai de la inceput de tine sa faci treaba murdara:sa il ucizi pe sleeper,sa omori dragonul nemort,sa distrugi artefactele pe care le-ai cautat foarte mult timp,sa ii omori pe Zuben si Robah,etc.
(eu l-am vazut ca un ticalos astept sa vad cum il vedeti voi)

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#2
Xardas este un fost magician al focului care acum studiaza magia neagra(Beliar).Xardas la cat este de inteligent atat este de malefic...
Chiar daca ti-a salvat viatza u faci totulSmileel sta si citesteHaha)
Eu il caracterizez precum un mos cu barba alba cu puteri foarte mari si malefic
Am Descoprit Control Panel Am evoluat!>Grin:clap:
replyReply
#3
Xardas, un magician intelept, care a plecat din Circle of fire pentru a-si cultiva cunostintele, alegerea lui dovedindu-se una inteligenta. Altfel el ar fi fost la fel de mort ca si Corristo. Toate lucrurile pe care le-a facut, desi poate parea rele la inceput s-au dovedit fapte facute pentru omenire.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#4
(08-16-2011, 10:14 AM)Terente Wrote: Xardas, un magician intelept, care a plecat din Circle of fire pentru a-si cultiva cunostintele, alegerea lui dovedindu-se una inteligenta. Altfel el ar fi fost la fel de mort ca si Corristo. Toate lucrurile pe care le-a facut, desi poate pareau rele la inceput s-au dovedit fapte facute pentru omenire.

Idem (deocamdata)..am sa revin si eu cu o decizie dupa ce o sa vad finalul jocului Smile
Sup
replyReply
#5
hahaHaha
inseamna ca nu-mi amintesc bine detalile jocului gothic 1
Am Descoprit Control Panel Am evoluat!>Grin:clap:
replyReply
#6
Oh my,discutile voastre imi dau chef de Gothic.
replyReply
#7
(08-16-2011, 02:33 PM)Altair Wrote: Oh my,discutile voastre imi dau chef de Gothic.

Pentru asta suntem platiti. Smirk
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#8
pai cam da xardas e cam ciudat si cam rau mai ales cu ochi aia a lui albi dar macar in gothic 3 ai ocazia sa te razbuni

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#9
(08-16-2011, 07:19 PM)hegan Wrote: gothic 3 ai ocazia sa te razbuni

Ce te face sa spui asta? In gothic 3 afli motivul lui Xardas...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#10
el se referea ca daca te dai de partea lui beliar o sa ai misiunea sa il omori pe Xardax

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Beliar, Innos sau Xardas? Blank 24 7,157 08-23-2009, 09:32 PM
Last Post: Cryssalis

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)