Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hitler's Life
(09-25-2011, 04:59 PM)Zamolxis1 Wrote: oricum nimni nu s-a gandit vreodata ca warhell e un om asa de slab sa se lasa calcat in picioare de un schimb de replici...asta e fiecare cu personalitatea lui Smile

Warhell a revenit, deci nu se poate spune ca e slab. Slabi sunt cei care renunta pentru totdeauna. Discutia nu are rost sa continue.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
aaa da???scuza-ti-ma atunci...app warhell...sper sa nu te mai superi din cauza ca cineva are o parere mai proasta despre munca ta...fiecare cu parerile lui...cu bunele si releleWink...oricum parerea mea ca aceste chestii cu hitler au un efect bun asupra noastra...fiindca ne mai scot din rutina...cel putin mie mi sau parut foarte amuzante Smile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
Terente, imi poti zice cat timp stai la camin? Sa stiu mai exact cand incep sezonul 2..
Sup
replyReply
(09-27-2011, 10:04 PM)warhell Wrote: Terente, imi poti zice cat timp stai la camin? Sa stiu mai exact cand incep sezonul 2..

2 sapt. incepand din 2 sau 3.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
Cam urat...:|....m-am gandit sa incep saptamana asta..dar nu are rost daca in 2/3 pleci.
Sup
replyReply
Ei ce sa zic...bravo!M-am amuzat la faza asta:sa-l gasiti pe Iustin si sa-i dati smecta!

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
da o fost dilea faza...Haha...
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
Maine incepe sezonul 2.
Sup
replyReply
YeySmile
replyReply
supeeer...Wink...abia astept...fa te rog un episod in care sa amintesti de cum vorbeste hegan limba romanaHaha...glumesc
app warhell am uitat sa-ti zic ceva...Mersi pentru reputatie...si sa stii ca si tu ai meritat sa fii Priviliged CitizenWink
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: