Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hitler's Life
#21
Ba warhell esti genialHaha) am mai vazut multe videouri cu hitler da asta ai genial Haha) iustin ai baiatu de 12 ani nu?Haha))daca as putea tias da si eu reputatieHaha
Am Descoprit Control Panel Am evoluat!>Grin:clap:
replyReply
#22
(08-18-2011, 08:24 PM)SaNd-4Beliar Wrote: Ba warhell esti genialHaha) am mai vazut multe videouri cu hitler da asta ai genial Haha) iustin ai baiatu de 12 ani nu?Haha))daca as putea tias da si eu reputatieHaha

Nu am facut videoclipul pentru reputatie, ci doar pentru a face ceva reclama forumului si desigur..for fun Wink
Sup
replyReply
#23
Cand va urma episodul 2 ? Grin
[Image: 242idki.png]
replyReply
#24
warhell faci un video cu mineHaha
Am Descoprit Control Panel Am evoluat!>Grin:clap:
replyReply
#25
Nu-l grabiti pe baiat. Lasati-l sa lucreze lejer. Nici un lucru facut in graba, din obligatie fata de cineva sau ceva nu se compara cu unul facut incetisor si din pasiune. TongueSmile
replyReply
#26
@Carnage:

(08-17-2011, 10:36 PM)warhell Wrote: Deci sa trec la subiect, o sa scot 2 episoade pe saptamana (Joi si Duminica), fiecare episod continand o scena noua, nu doar una singura

Sup
replyReply
#27
oh ok sau imi fac un cont you tube si te ajut cu upload
Am Descoprit Control Panel Am evoluat!>Grin:clap:
replyReply
#28
Beliar, am spus in posturile anterioare ca toate video'urile vor aparea pe contul de youtube al forumului.
Sup
replyReply
#29
am uitatHaha dar te pot ajuta cu cateva fraze in video?Haha
Am Descoprit Control Panel Am evoluat!>Grin:clap:
replyReply
#30
Presupun ca daca cineva are idei interesante de dialoguri i le poate sugere lui @warhell prin pm.

Show Content
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)