Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hitler's Life
#51
Imi cer scuze ca ultimele episoade nu s-au ridicat la nivelul primului episod, dar e foarte greu sa gasesti o scena mai buna decat prima..+ multe incercari de subtitrari..etc..
Sup
replyReply
#52
Mie mi-a placut episodul Grin.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#53
Da,nu a fost rau.
Smirk
replyReply
#54
Geniale toate episoadeleWink
replyReply
#55
Maine am niste probleme..asa ca trebuie sa lansez astazi episodul.

Ep7:Atacul spammerilor 2

Personaje:
-Hitler
-Bv0595
-Edg
-SPAMMERII
-Iustin


*INFO*: Acest video va fi pus pe canalul de Youtube al forumului, dar pentru nerabdatori , postez un link de download
-Pentru deschiderea filmuletului , deschideti cu BSPlayer
-Nu stergeti SubRip, e subtitrarea.


Download Link: http://www.fileshare.ro/27668458322

Orice parere/sugestie/critica e bine venita!

Salut.
Sup
replyReply
#56
Tin sa anunt ca nu ma voi mai ocupa de bagarea subtitrarii permanente in episoade.

Motive:

1. Nu imi convine ca dupa ce stau destul de mult timp sa bag subtitrarea (folosind un program ce necesita asta), in ziua in care se uploadeaza video-ul sa se considere din partea unora ca trebuie sa-l fac exact in ziua aceea. Niciodata nu mi-am asumat asta.

2. Citez pm-ul.

Quote: Eu m-am saturat sa iti dau PM de fiecare data, daca vrei sa nu le mai uploadezi spunemi si nu mai fac nici un episod.

Deci ideea e: ori accepti ca nu il voi face video-uri intr-o limita prestabilita de timp, ori faci ceea ce ai spus in pm.

Asta e tot.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#57
Ok, te-am inteles, ramane sa facem cum doresti tu.
Sup
replyReply
#58
(09-08-2011, 06:13 PM)warhell Wrote: Ok, te-am inteles, ramane sa facem cum doresti tu.

Nu lua in nume de rau, dar sa fim seriosi...lipsesc 2 zile de pe forum si apar pm-uri dinastea... da-o-n ...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#59
Ce pm-uri? Eu ti-am trimis doar unul.
Sup
replyReply
#60
(09-08-2011, 06:19 PM)warhell Wrote: Ce pm-uri? Eu ti-am trimis doar unul.

Ok. Deci accepti postarea pe youtube a video-urilor intr-o limita nestabilita de timp? (max 2-3 zile de cand le pui pe forum)

Show Content
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)