Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teza vs. Capacitate
#1
Credeti ca era mai bine cu capacitatea, sau este si mai bine cu tezele unice? Mie, sincer, mi-a placut mai mult capacitatea, deoarece a fost un singur examen de care am trecut cu brio (si nici nu am avut simulari). Dar voi?
replyReply
#2
Bai tezele nationale ...parerea mea..is o prostie in scoli se copie pe rupte(ca na supraveghetorii is din din aceiasi scoala si na doar nu o sa-si faca scoala de ras) inainte cand era capacitatea greu se copia iar copii nu stateau 2 ani cu stres "Vai am luat 5 in teza anu trecu" era mai bine termina-i intr-o saptamana examenele intrai la liceu si era mult mai practic si mai usor.
replyReply
#3
Era (dupa parerea mea, si a lui dorin Tongue) mult mai bine cu capacitatea... stiam ca-i examen si invatam. Pentru teze nu invata nimeni Haha)
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#4
niciuna k am scapat de ambele Grin
dar ca sa fiu on topic cu siguranta era mai bine cu Capacitate.
Stand up for something or die for nothing.
replyReply
#5
Ce bine ca am prins vremurile vechi.
On: Capacitate.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#6
Nici una. Ar trebui eliminate amandoua dupa parerea mea.
replyReply
#7
Ar fii mai bine sa adune mediile generale.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#8
Cu toate ca am scapat de ele , dar eu sunt de acord cu capacitatea , nu cu tezele unice.
You are a Mora !
replyReply
#9
pentru ei (ashtya din invatzamant) cei care suntem in a 8-a ( 2007-2008 ) am fost cobai pentru ei. eu unu ash alege capacitatea
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#10
Tezele unice ... mie imi convine cu eleGrin
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)