Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Si tu poti ajuta comunitatea...
#1
Ai auzit bine, orice membru activ de pe acest forum ne poate fi de un real ajutor intr-o mica campanie de promovare a micii noastre comunitati.

Deoarece avem nevoie de mai multe link-uri catre noi eu impreuna cu Carnage ne-am gandit sa incurajam intr-un fel membrii sa aduca cateva link-uri catre comunitate.

Probabil te intrebi cum poti ajuta tu sa apara pe internet cat mai multe link-uri catre wog.ro, nimic mai simplu, trebuie sa comentezi pe anumite bluguri iar la link sa pui worldofgothic.ro sau poti pune in semnatura de pe alte forumuri unde esti activ adresa website-ului nostru, ori, de ce nu, poti realiza mici articole referitoare la traducerile jocurilor Gothic (cu 1-2 link-uri catre wog.ro) pe care sa le publici pe deferite website-uri.

Premii:

Locul 1: Primeste Privileged Citizen si +5 la reputatie.

CONDITII:
Sa puna adresa comunitatii pe minim 2 forumuri pe care are cel putin 5 posturi, sa posteze minim 2 comentarii pe bloguri si sa publice minimum 1 anunt pe internet referitor la traduceri.


Locul 2: Primeste Privileged Citizen si +1 la reputatie.

CONDITII: Sa puna adresa comunitatii pe minim 2 forumuri pe care are cel putin 5 posturi, sa posteze minim 2 comentarii.

Locul 3: Primeste o semnatura si un avatar facute de Terente (inca nu am discutat cu el dar sper sa fie de acord) si +3 la reputatie.

CONDITII: Sa puna adresa comunitatii pe minim 2 forumuri pe care are cel putin 5 posturi, sa posteze minim 1 comentariu pe un blog.

PRECIZARI !!!


1. Conditiile de mai sus sunt doar orientative si reprezinta pragul minim de castigare a unui loc pe podium.

Sa zicem ca pentru locul 1 trebuie 2 semnaturi pe forumuri, 2 comentarii pe bloguri si 1 articol. Dar daca de exemplu sunt 2 useri din care 1 indeplineste doar pragul minim iar unul are 3 comentarii pe bloguri 2 semnaturi si 1 articol este evident ca avantajul il va avea acela care are mai multe link-uri catre noi.

2. Nu incurajam sub nici-o forma SPAM-UL pe alte website-uri.

3. Sper sa particicam cu totii inclusiv membrii staff-ului (noi nu vom putea castiga).

LINK-URI!

Link-urile care trebuie sa apara sunt urmatoarele:

Pe Forumuri:
Code:
[url=http://worldofgothic.ro]Comunitatea Gothic[/url]

Pe Bloguri:

Puneti la Nume: Gothic iar la Url/Adresa: www.worldofgothic.ro

La anunturi:


Trebuie sa apara 1-2 link-uri catre wog.ro cu denumirea care credeti voi ca se incadreaza mai bine in continut.

Alte precizari...

Dovada participarii este reprezinta de link-urile forumurilor, blogurilor etc unde va aparea link-ul nostru. Link-urile pot fi trimise prin pm unuia din membrii staff-ului.

Vor fi premii de "consolare".

PS: Lista cu bloguri:

www.dofollow.ro
replyReply
#2
http://www.google.ro/search?sourceid=chr...+in+romana :x:X:x
replyReply
#3
Este ceva timp de cand ti-am citit articolul TongueSmile. Multumim si speram sa participi si tu.
replyReply
#4
Pfff, e nasol, dar are 200 vizualizări, eşti nebun?
replyReply
#5
Cred ca pe toate forumurile mari din Romania, am facut referire la forum, prin postari, semnaturi etc. Tocmai de aceea rog, ca sa repet ceea ce a spus Raducu, adica sa nu faceti asta cu orice pret, mai ales cu pretul spamului. Daca veti face asta, va fi mai degraba ceva rau adus impresiei membriilor.

----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#6
(09-07-2011, 05:22 PM)g3orge13 Wrote: Pfff, e nasol, dar are 200 vizualizări, eşti nebun?

E foarte bun, George.Wink
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#7
Haideti, sa participam cu totii!
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#8
se pune daca punem linkul la mess sau la facebook???
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#9
(09-13-2011, 01:37 PM)Zamolxis1 Wrote: se pune daca punem linkul la mess sau la facebook???

Nu cred.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#10
debea astept sa vad castigatorul Haha
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)