Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meeting
#11
Focsani
replyReply
#12
Baia Mare Haha coltu tarii FTW

suntem cam departati
probabil ceva gen Tg. Mures ar merge...
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#13
Eu sunt in Iasi, nu ar fi o problema pentru mine sa ne intalnim Grin dar timp sa fie si momentul potrivit.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#14
Hunedoara...daca veniti vreodata la mine in oras...dati-mi un mesaj sau ceva pe forum...si app...de ce nu ne facem toti adrese de skype si stam sa vorbim in conferinte in fiecare seara...ca nu-i mare lucru(un microfon costa 7 lei...si o pereche de casti sa zicem vreo 20 lei....ce ziceti???
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#15
(09-13-2011, 02:05 PM)Zamolxis1 Wrote: de ce nu ne facem toti adrese de skype si stam sa vorbim in conferinte in fiecare seara...ca nu-i mare lucru(un microfon costa 7 lei...si o pereche de casti sa zicem vreo 20 lei....ce ziceti???


Pai ideea e ca nu-mi plac intalniriile virtuale...(ironic nu-i asa, desi uite ca sunt activ pe forumul asta). Gothic-ul a fost jocul care a reusit sa ma aduca pe un forum si sa devin activ, lucru ce skype-ul nu o sa poata sa faca niciodata...

Daca e sa ne vedem, o sa stabilim un meeting adevarat.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#16
(09-13-2011, 02:05 PM)Zamolxis1 Wrote: Hunedoara...daca veniti vreodata la mine in oras...dati-mi un mesaj sau ceva pe forum...si app...de ce nu ne facem toti adrese de skype si stam sa vorbim in conferinte in fiecare seara...ca nu-i mare lucru(un microfon costa 7 lei...si o pereche de casti sa zicem vreo 20 lei....ce ziceti???

Ce zici tu acolo se numeste "Viata virtuala" , de care doar copiii care nu au prieteni in viata reala o folosesc (sunt si exceptii..vedete/etc..)
Sup
replyReply
#17
Tulcea :| ............ chestia cu skypul = daca trimiti si bere pe skype accept Haha
replyReply
#18
Cluj-Napoca/Maramures.Raven chiar esti din BM/Maramures? Haha
replyReply
#19
TimisoaraHaha departe rauHaha
replyReply
#20
in primul rand nu sunt un copil ...care nu are o viata sau pe scurt nu sunt un tocilar care isi petrece toata viata stand pe skype sau pe mess sau alte chestii virtuale ori pur si simplu invatand...deci war hell in afara de exceptiile date de tine (vedtele)mai sunt si eu care am niste prieteni din bulgaria,din letonia...asa ca n-am cum sa vorbesc cu ei prin alta metoda decat skype-ul ma intelegi ...si daca ai veni la mn in hunedoara ai vedea ca am o droaie de prieteni...dar ziceam ca am putea vorbi intre noi pe skype ...sau sa ne cunoastem mai bine...caci eu sunt la 500 de km de iasi...cum sa fac sa ajung la tine???mai ales ca n-am neamuri prin moldova...eventual daca erai din craiova sau asa...ne puteam intalni.

Vam spus :daca aveti vreodata ocazia sa ajunge-ti in hunedoara sa mi spune-ti pe forum ca sa ne putem intelege sa ne intalnim undeva...ca dupaia mergem frumos la o bere,o pizza sau o cafea.

Iar skype-ul era doar o idee nu o tentativa de omor!!!Haha>GrinGrin
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)