Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ati observat ca....
#11
Ati observat ca in Gothic II nu exista Undead Orc Shamen? :-D-:
#12
Ati obs ca oameni cu ce haine merg pe unde merg....tot cu alea se culca...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#13
Ati observat k daca in G2 omorati toti trader-ii cadavrele lor apar seara in paturile unde dorm iar ziua langa tarabelel lor ? Smile
Stand up for something or die for nothing.
#14
atzy obs ca potzy sa ii ceri lui Lord of the Rice (G1) cate sticle de apa vrey?. adica ii ceri 12 sticle de apa de cate ori vrey.Grin
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
#15
Ati observat ca Rice Lord e cel mai gras (daca nu singurul gras) din Gothic 1?
[Image: bannersigmi2.jpg]
#16
ati obs ca mergand la bennet de fiecare data dupa ce si-a facut sabia si ii cereti steel pt sabii tot timpul are.am cumparat steel de la el pana am ramas fara bani apoi am stat de m-am plictisit si am facut sabii iar apoi le-am vandut lu harad.am facut o groaza gold asa
#17
Ati obs ca in G3 cand dormi mai tre sa ai mainile pe piept si mai o floare si arati ca un mort?...=))))))))))))))Haha))))))))))
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#18
Ati observat ca in Gothic 3 singurele femei cu care vorbeste eroul sunt sclavele din Varant de la oaza lui Murat de langa Mora Sul si Aila din Braga? nu Dorine ? Smile
[Image: bannersigmi2.jpg]
#19
ati observat ca Valentino se lauda ca are aur dar in camera secreta si la ael in total are 350 gold?
#20
Ati observat ca scavengerii sunt animale cu doar doua membre? ciudat... ce vertebrate cu doar 2 membre stiti?
[Image: bannersigmi2.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)